Tanečnica Peruánka s dieťaťom Oči Zámok Hluboká Atletico Fans Blízke stretnutie tretieho druhu Liptovské svitanie Čínsky múr Memories of Myanmar Tripolis
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
jarka1963
Dance of the Birds jarka1963 2012-12-14 09:15:37
tusim ti ozivili ten uprsany den
 
stani08
Dance of the Birds stani08 2012-12-14 07:52:37
ano pekne si ich cvakol pekne ti zapasovali do miesta a motivu s tym casom suhlasim s matom
 
mato.draho
Dance of the Birds mato.draho 2012-12-14 07:43:17
Výborne trafený čas, taký akurátny rozmaz. Svoje urobil aj prevod do čb - počásko asi farbám veľmi neprialo, však? Fajná!
 
DEVOTEE
Dance of the Birds DEVOTEE 2012-12-14 06:41:20
fajn sa rozloetali do kompozície, pači !
 
milanF
Dance of the Birds milanF 2012-12-14 05:26:18
 
Koma
Dance of the Birds Koma 2012-12-14 02:28:02
hmmm....naozaj fešáčikovské rozpohybované popredie Ti vytvorili...fajne to vyzerá.
 
Juraj Lacko
Dance of the Birds Juraj Lacko 2012-12-14 00:49:40
bacha, seru . Pekny moment, dobre nacasovane
 
mkosztura
Dance of the Birds mkosztura 2012-12-14 00:16:46
paráda , krása rozletu jemne máznutá
 
jarka1963
Záhrada hudby jarka1963 2012-12-08 14:47:51
pekny zaber a farbicky, dobre si zvladol protisvetlo
 
Cerberus
Metelica nad katedrálou Cerberus 2012-12-07 19:03:17
Počasím sú troška popredu. Ale nasvietené pekne
 
SteveS
Metelica nad katedrálou SteveS 2012-12-07 01:10:48
Vlado, podla mna ten sum je prave to orechove na tejto fotke a jej atmosfere ... mne osobne tu voci tej výbornej hornej casti nesedi spodok, ale to uz asi viec preco
Natesno vnímam roh budovy na dolnom okraji a stlpy, koly cloveka z rozpravky vracaju do sedej poulicnej reality, az je cloveku luto ze neźostal v rozpravke
 
Kvietok
Metelica nad katedrálou Kvietok 2012-12-04 13:34:34
To svetlo a poletujúce vločky tomu dodávajú super atmo, až mi začína byť zima, keď sa na to pozerám
 
Kvietok
Severské nebo Kvietok 2012-12-04 13:30:23
Jéj ... no toto je super, nebo na dosah ruky
 
limetka6
Prelet nad Baganom limetka6 2012-12-02 07:59:09
!!
 
jarka1963
Prelet nad Baganom 2 jarka1963 2012-11-30 16:52:06
je to parada
 
Nico 1
Metelica nad katedrálou Nico 1 2012-11-28 09:03:26
S tým snehom je to fakt parádne.Má to dobrú atmošku!!
 
Anastasia
Metelica nad katedrálou Anastasia 2012-11-27 12:00:32
pekné
 
andrejgrznar
Metelica nad katedrálou andrejgrznar 2012-11-27 11:50:03
určite zaujalo. Tie vločky to pekne dotvárajú

Som najprv myslel že je to fotené vo Viedni
 
braňo.j
Metelica nad katedrálou braňo.j 2012-11-27 09:58:30
videl som tieto paláce úplne zasnežené haldama snehu ale i táto atmo je fajn
 
NIKA02
Metelica nad katedrálou NIKA02 2012-11-27 09:55:38
je to rozpravkove .... pekne
 
Stránok 327 z 461