Malý basketbalista Jedno ráno na ranči Lávový vodopád Púštne safari Odzbrojujúci narušiteľ Tisíc izieb Pri múre nárekov Memories of Myanmar Sisa Atletico Fans
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
vivian99
Londýn v pohybe vivian99 2012-12-19 14:57:41
super
 
spektrum
Londýn v pohybe spektrum 2012-12-19 10:40:23
pekne tam čas letí
 
Ivan .
Londýn v pohybe Ivan . 2012-12-19 09:55:50
tak toto môžeš odfotiť len Ty.............
 
ZuzannaH
Londýn v pohybe ZuzannaH 2012-12-19 09:35:13
zaujimave...
 
Koma
Londýn v pohybe Koma 2012-12-19 07:45:47
toto vyzerá hodný kus zaujímavo
 
objektiv
Londýn v pohybe objektiv 2012-12-19 07:44:04
veľmi páči
 
milanF
Londýn v pohybe milanF 2012-12-19 05:13:04
 
mkosztura
Londýn v pohybe mkosztura 2012-12-19 05:10:50
dobre si to vymyslel , páči
 
Londýn v pohybe LifeG 2012-12-19 00:52:22
100 000x ohrany motiv aj miesto, ale v tvojom podaní sa mi to páči. Doubledecker a Big Ben.. ak= typické Skoda toho autobusu v PD
 
LK1961
Piccadilly Circus by Night LK1961 2012-12-17 16:27:01
Fajn moment
 
spektrum
Dance of the Birds spektrum 2012-12-17 14:22:33
pekne nalety
 
zola
Piccadilly Circus by Night zola 2012-12-16 23:24:56
Pekny zaber
 
smaro77
Piccadilly Circus by Night smaro77 2012-12-16 23:20:04
Ta uprava je viac ako polemicka,posobi to dost flaknute (dufam,ze si pri tych upravach nestravil dve hodiny,aby som neurazil).V podstate aj zaujmave miesta na fotke sa stali po uprave nevyraznymi.Celkovo sa to dost bije,autobus je dominatny-je vsak rozostreny,na fotke je privela nezaujmavych miest.
 
Peter Svoboda
Piccadilly Circus by Night Peter Svoboda 2012-12-16 21:46:40
Pekne
 
Peter Svoboda
Dance of the Birds Peter Svoboda 2012-12-16 21:45:58
Veľmi pekne Vlado
 
rk.
Piccadilly Circus by Night rk. 2012-12-16 17:13:26
Asi budem jediny, ale povodna fotka by bola podla mna stokrat lepsia ako s dorabanym TS efektom.
 
Koma
Piccadilly Circus by Night Koma 2012-12-16 15:58:08
ten efekt Ti spravil z busa formulu ....očúvaj Vlado...ja ani neviem ako sa to používa, či lokálne či celoplošne ..sa to aplikuje či pije či čo sa s tým robí..no šak s tým tilšifoonom....či sifoonom či čo je to...ale kukám na svojeho monitora notbukového a na ňom mi ukazuje že Ti dačo kus poznateľne rozposterizovalo oblohu..
 
cyklons
Dance of the Birds cyklons 2012-12-16 15:16:49
super
 
cyklons
Sto stĺpov cyklons 2012-12-16 15:15:40
super
 
cyklons
Gaudího nebo cyklons 2012-12-16 15:15:14
pekné
 
Stránok 325 z 461