Medzi nebom a zemou Na 57. poschodí Vôňa ženy Bruarfoss Čiernobiela Praha Večer nad Santorini II Spomienka na Grónsko Tisíc izieb Čierna labuť útočí Amsterdamské reflexie
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
SteveS
Piccadilly Circus by Night SteveS 2012-12-22 11:38:51
++
 
SteveS
Londýn v pohybe SteveS 2012-12-22 11:26:33
+++
 
Cerberus
Dance of the Birds Cerberus 2012-12-21 17:45:37
To budú "Spitfajry" zrejme.
 
Cerberus
Londýn v pohybe Cerberus 2012-12-21 17:38:11
Taká veselá Big Ben verzia.
 
jarka1963
Londýn v pohybe jarka1963 2012-12-21 08:39:22
to je dobre
Radostné Vianoce
 
LK1961
Londýn v pohybe LK1961 2012-12-20 19:31:01
Moc pekné kompo+
 
Anena
Londýn v pohybe Anena 2012-12-20 00:00:29
Super.
 
Jerry C.
Londýn v pohybe Jerry C. 2012-12-19 22:57:24
príma
máš super fotografické videnie ,
mňa by to asi takto stvárniť nenapadlo - ja som taký nenápadný
 
cyklons
Londýn v pohybe cyklons 2012-12-19 22:56:13
super
 
Matt83
Londýn v pohybe Matt83 2012-12-19 22:53:49
parada
 
gastiv
Londýn v pohybe gastiv 2012-12-19 21:35:08
Tento motiv je uz velmi otriesteny,videl som to uz podobne velakrat,
ale cvakol si to velmi dobre.
 
gastiv
Londýn v pohybe gastiv 2012-12-19 21:32:55
Smerom od vezi ci nie?
 
ivans
Londýn v pohybe ivans 2012-12-19 20:37:44
ešteže to Big Ben ustál...
 
DEVOTEE
Londýn v pohybe DEVOTEE 2012-12-19 20:09:11
fajne, asi takto by som to videl aj ja ! +++
 
Anastasia
Londýn v pohybe Anastasia 2012-12-19 19:36:20
pekná šmuha smerom k veži
 
jerzi45
Londýn v pohybe jerzi45 2012-12-19 19:35:49
prešiel som londýn niekolko krát hore dolu, ale túto stenu som tam ešte nevidel...super
 
Lacus78
Londýn v pohybe Lacus78 2012-12-19 18:33:12
wow,super!!
 
Matej Rumanský
Londýn v pohybe Matej Rumanský 2012-12-19 16:19:48
fajny dynamicky zaber, i farby . .
 
VICKTOR
Londýn v pohybe VICKTOR 2012-12-19 16:06:37
Interesting and amazing
 
stani08
Londýn v pohybe stani08 2012-12-19 16:02:57
velmi dobre ozaj velmi podarene
 
Stránok 324 z 461