Karavána Spomienka na Grónsko Odzbrojujúci narušiteľ Jedno ráno na ranči Malý mních Egejské inšpirácie Čierna labuť útočí Malý basketbalista Príbehy parížskych kaviarní IV. Bruarfoss
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Anastasia
Vianoce v Londýne Anastasia 2012-12-25 12:21:33
krásne, úžasné farby
 
mkosztura
Vianoce v Londýne mkosztura 2012-12-25 12:18:34
pekné farbičky , páči
 
Vianoce v Londýne Erny 2012-12-25 12:11:50
zayjmava farebna kombinacia
 
Damush
Dance of the Birds 2 Damush 2012-12-24 20:21:17
No to je tt fajnota!
 
ivans
Dance of the Birds 2 ivans 2012-12-24 15:42:21
dobré oživenie známeho pohľadu; pekné sviatky Vlado.
 
Peter Svoboda
Dance of the Birds 2 Peter Svoboda 2012-12-24 14:41:15
Veľmi pekne zachytený moment Vlado,super foto
 
jerzi45
Dance of the Birds 2 jerzi45 2012-12-24 13:16:57
fotka vianočného dňa...milé a symbolické...a koleso dejín sa točí ďalej...pekné vianoce ti prajem...
 
andrish
Dance of the Birds 2 andrish 2012-12-24 12:39:24
Vyborna foto, cajky su svele
 
Zuzka Stulka
Dance of the Birds 2 Zuzka Stulka 2012-12-24 10:12:56
paradna...
+++
 
Dance of the Birds 2 seifi 2012-12-24 09:35:07
vyšlo to dobré;
 
RichPhoto
Dance of the Birds 2 RichPhoto 2012-12-24 09:17:16
paradicka
 
mato.draho
Dance of the Birds 2 mato.draho 2012-12-24 08:47:54
Prvá čajkovská sa mi páčila trochu viac - lepšia kompo, príjemnejšia tonalita oblohy a väčšie, dominantnejšie a rozmazanejšie vtáctvo nebeské
Ale aj toto tu je veru v pohode pozerateľné, čajočky sa takmer učebnicovo poukladali do záberu. Jak dlho ste to trénovali?

Pekné sviatky, Vlado.
 
vader
Dance of the Birds 2 vader 2012-12-24 07:36:47
paradicka pjekne
 
vojtech
Dance of the Birds 2 vojtech 2012-12-24 00:23:59
...pekna fotka...dve cajky by som odstrelil - tu na vrchu kolesa a na streche pri komine...paci
 
Koma
Dance of the Birds 2 Koma 2012-12-24 00:16:07
..a zvalila bych sa Vám spôsobne pod stromček ako darček ..chichi...hihi....smejem sa pri predstave až sa mi vemienko trase..ach Vy jeden...zajtra ráno nadojím čuleky šľahačku..chichi
 
Koma
Dance of the Birds 2 Koma 2012-12-23 23:43:24
ale ja som furt doma...fakt som to ja u v Vás doma nevyzváňala a na dvere paprčkami nekopytala...či vlastne nebuchotala....to bych si takto tesne pred vianocami a ešte aj v nedeľu nedovolila bez ohlásenia..si nemyslite pán kolega ja som vychovaná..gazda ma minule učil spoločenského bonboona..
 
florenciakuto
Dance of the Birds 2 florenciakuto 2012-12-23 22:49:57
vynikajúce, ako každá Tvoja fotka
 
mkosztura
Covent Garden mkosztura 2012-12-23 21:33:27
pekné
 
markus
Dance of the Birds 2 markus 2012-12-23 19:01:20
paradicka
 
brehulka
Dance of the Birds 2 brehulka 2012-12-23 17:44:52
A pán kolega, Vám tam nezakázali fotografovať? Ja som bola na Dance of the Lord a tam sa veru nesmelo ani bez širokáča. No, možno to bude Vaším šarmom, keď ste mohli. Tak, sviatky príjemné želám, Vy plejboj jeden
 
Stránok 322 z 461