Karavána Spomienka na Grónsko Odzbrojujúci narušiteľ Jedno ráno na ranči Malý mních Egejské inšpirácie Čierna labuť útočí Malý basketbalista Príbehy parížskych kaviarní IV. Bruarfoss
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Tunde
Vianoce v Londýne Tunde 2012-12-27 08:46:11
supeeer
 
milanF
Millenium Bridge in Motion milanF 2012-12-27 05:31:12
 
mkosztura
Millenium Bridge in Motion mkosztura 2012-12-27 03:33:51
pekné
 
tonyskot
Millenium Bridge in Motion tonyskot 2012-12-27 01:04:22
tak si spet ?
 
Jerry C.
Millenium Romance Jerry C. 2012-12-26 22:33:44
 
milanF
Millenium Romance milanF 2012-12-26 12:42:13
 
Koma
Millenium Romance Koma 2012-12-26 12:30:23
razom šupom som si pri nej dáko samovoľne spomenul na toto..keď vidím ako sa cmuligajú...rieka okolo tečie ..čas plynie...mesto sviéééti..atď

https://www.youtube.com/watch?v=0phB3UH8BGo
 
Anastasia
Millenium Romance Anastasia 2012-12-26 12:15:44
Pekný motív na skvelom mieste sa podarilo zachytiť
 
jerzi45
Millenium Romance jerzi45 2012-12-26 11:23:39
krásne bezprostredné...to sa ti cmágali rovno pod statívom...?
 
Frola
Vianoce v Londýne Frola 2012-12-26 08:21:25
pěkná tonalita
 
Matúš Kruľ
Vianoce v Londýne Matúš Kruľ 2012-12-26 01:31:16
super!
 
florenciakuto
Vianoce v Londýne florenciakuto 2012-12-25 23:22:11
krásna fotka
 
Matt83
Vianoce v Londýne Matt83 2012-12-25 18:45:07
pekne si uzil vianoce v zahranici
 
objektiv
Vianoce v Londýne objektiv 2012-12-25 18:40:36
krásne
 
Anena
Vianoce v Londýne Anena 2012-12-25 18:38:26
Pekne.
 
Koma
Vianoce v Londýne Koma 2012-12-25 16:14:35
https://www.youtube.com/watch?v=_0_Sa-cw_Aw

 
petor1989
Vianoce v Londýne petor1989 2012-12-25 14:12:32
pekna fotka ale mohol si spravit panoramu alebo sirsie ohnisko
 
Cerberus
Vianoce v Londýne Cerberus 2012-12-25 13:44:51
Oplatí sa statív nosiť so sebou.
 
stani08
Vianoce v Londýne stani08 2012-12-25 12:55:09
krasne
 
milanF
Vianoce v Londýne milanF 2012-12-25 12:33:21
 
Stránok 321 z 461