Magická hora Kirkjufell Čínsky múr Štyria muži Zámok Hluboká Grand Mosque 2 Vo vnútri Jedno ráno na ranči Všetko v tvári vpísané... Za svitania v balóne Karavána
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
jerzi45
Delirium tremens jerzi45 2012-12-28 11:24:37
...alebo perspektíva ako sa ožrať s matematickou presnosťou...
 
Koma
Millenium Bridge in Motion Koma 2012-12-27 22:16:19
Vďaka Vlado za odpoveď ..idem skúšať
 
Koma
Millenium Bridge in Motion Koma 2012-12-27 21:36:05
ja od samého začiatku ako som sa dozvedel o nejakom doostrení a ako to robiť .. doostrujem jedným max. dvoma šupmi ...ale iné som chcel.....keď sme už pri tom...viacej krát som to šelikade pod fotáma už spomínal.....doostrím si v šope tak ako som spokojný....tak aby už neposobil obrázok preostreno, nerobím to hr hr ale s citom to skúšam..kde je tá hranica kedy začína pôsobiť preostreno...obrázok si uložím, pridám sem..a pôsobí na mňa po Tk jemne rozvrzane, nie tak isto pekne ostro ako ho mám vysvietený ten istý vedľa v šope...keď ich porovnám s tým v šope som spokojný s tým čo tuna rozkliknem nie.....posledných 3-4 som sem pridal najprv skúšobne...bez kritiky a na chvílenku, doostrených ..rozkliknem a znova...tak som vymazal,bachol späť do šopy a najedovaný doostril plnou silou na 500....a raz aj dvakrát za sebou...no v šope preostrené strach a hrúza...skušobne som pridal sem rozklikol a bol som spokojný...nemáš s týmto skúsenosti?...čím to je?...možno robím chybu že neukladám...,,uložiť pre web,,....lebo to neviem...ale ,,uložiť ako,,
 
NIKA02
Millenium Bridge in Motion NIKA02 2012-12-27 21:27:01
pekna nocna fotecka
 
Koma
Millenium Bridge in Motion Koma 2012-12-27 21:21:28
ej tak takéto výmeny neovládam...
 
Anena
Millenium Bridge in Motion Anena 2012-12-27 20:51:13
Fajn to mas.
 
Nico 1
Millenium Bridge in Motion Nico 1 2012-12-27 20:37:06
Tak toto je pre mňa neoceniteľná informácia!!Walde moc dík!!Téda,teraz si si šplhol bratm Je vidno že málo čítam Fakt si mi teraz spravil veeeľkú radosť a odstránil dosť veľký problém Ešte že Ťa mám v priateloch
 
Nico 1
Millenium Bridge in Motion Nico 1 2012-12-27 20:13:18
Zmenšuješ na viac krát?Lebo ja keď som zmenšoval viac krát (3-4) tak tiež som mával tento problém.Teraz to spravím na 1 max.2 a je po probléme Ale to je len moja skúsenosť No ale za to nočné mávam katastrofálne Preto ich sem nedávam Táto je oproti mojim exkluzívna !!
 
jarka1963
Cataratas Iguacu 2 jarka1963 2012-12-27 17:52:18
nadhera
 
jarka1963
Millenium Romance jarka1963 2012-12-27 17:43:33
vecerna' romantika, dobre im je
pekne si cestujes a pekne fotis,,ahoj, prajem super 2013
 
Nico 1
Millenium Bridge in Motion Nico 1 2012-12-27 15:38:38
Perfektná atmo.S tou oblohou musím súhlasiť s Komou,aj mne sa zdá že je tam po TK rozpad.Vyskočila tam dosť posterizácia a šum.Oblohu zvlášť odšumiť by nemalo byť problém ale s tou posterizáciou veru neviem akoby som sa s ňou popasoval Mne to robilo len keď som ešte upravoval zmenšenú foto a v jpg
 
Nico 1
Millenium Romance Nico 1 2012-12-27 15:17:58
Teda že si im vôbec nevadil Alebo Ťa ai ani nevnímali, Foto na jednotku!Pekný motív aj kompo
 
mkosztura
Millenium Romance mkosztura 2012-12-27 11:39:57
pekné
 
ivans
Millenium Romance ivans 2012-12-27 11:09:41
nový žáner - nočná momentka
 
Koma
Millenium Bridge in Motion Koma 2012-12-27 11:09:02
sranda toto..máš to zrovnané..vežičky idú fajn horomdolom rovno...ale keď sa upriamim zrakom na ten stred...tak ma jemne opticky klamlivo vľavo berie, jemne ale predsa...furt čučím čím to je takýto klam vyvolaný..že keď to máš zrovnané...asik to bude týmito predelovými výraznejšími mostovými čárkami po ktorých kráčajú.. tie jemne dole vľavo padajú a vyvolávajú ten optický klam...Vlado pozeral som pre istotu aj na notbuku aj teraz na pracovnom....s oblohou ak by som vedel ako by som sa veru ešte riadny kus pohral..mne to ukazuje kus šumne..farebne ,,rozpadnuto,, a posterizačne.. od stredu smerom do horných rohov.
 
ivans
Millenium Bridge in Motion ivans 2012-12-27 10:44:30
pekná nočná atmosféra
 
Frola
Millenium Bridge in Motion Frola 2012-12-27 09:35:59
Londýn je krásnýýý a v podání Tvých fotek kouzelný
 
Anastasia
Millenium Bridge in Motion Anastasia 2012-12-27 09:26:51
Pekne sa tam tie tiene pohybujú a po moste ich vedú modré stužky
 
Tunde
Millenium Bridge in Motion Tunde 2012-12-27 09:04:35
krásne ti to vyšlo
 
Tunde
Millenium Romance Tunde 2012-12-27 09:03:18
supeeer
 
Stránok 320 z 461