Sleeping Buddha Metelica nad katedrálou Magická hora Kirkjufell Brunej Darussalam Traja Azeri Grónske icebergy I Púštne safari Medzi nebom a zemou V škole Karavána
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
Anena
Fuente de la Cibeles Anena 2012-11-25 14:04:14
Fajn fontanova.
 
Cerberus
Fuente de la Cibeles Cerberus 2012-11-25 09:10:21
Kriak si tam vyrástol, vidieť že sa oň aj starajú. Aspoň že tak. Škoda toho verejného osvetlenia, čo si tam postavili. Aj tak nesvieti, ,možno len jedna lampa. Dobre si ho napasoval k tomu strešnému osvetleniu. Samotné súsošie je pekné dielko.
 
combat113
Fuente de la Cibeles combat113 2012-11-24 19:12:47
parádne, ale zaujalo ma ako sa prekrýva tyč pravej lampy a lícuje s rohom budovy čím si ju čiastočne eliminoval, to je riadne prefíkané si perfekcionista to je jasné... Mne stromček nevadí, pomohol kompozícii, môj názor...
 
Jerry C.
Fuente de la Cibeles Jerry C. 2012-11-23 21:34:52
fajn
 
florenciakuto
Fuente de la Cibeles florenciakuto 2012-11-23 21:09:20
super
 
Anastasia
Fuente de la Cibeles Anastasia 2012-11-23 19:31:56
Veľmi pekná fontána
 
samophoto
Fuente de la Cibeles samophoto 2012-11-23 14:45:13
dobré svetlo
 
Redis
Fuente de la Cibeles Redis 2012-11-23 14:26:06
Kraaasne len ma tam rusi trosku ten stromcek
 
mkosztura
Fuente de la Cibeles mkosztura 2012-11-23 14:09:38
krása , páči
 
Koma
Fuente de la Cibeles Koma 2012-11-23 11:16:54
...moože byť
 
Koma
Fuente de la Cibeles Koma 2012-11-23 10:53:28
tak treba dúfať teraz s tou Tvojou novou profilovečkou , že pri tom Tvojom ,,frflaní,,...nebudú pajkovci negatívne ,,vybuchovať,,...ale brať to frflanie..pozitívne a s úsmevom........inak len tak mimochodom......Tvoje ,,frflanie,, pod fotkami mi v minulosti dosť pomohlo...
 
Fuente de la Cibeles slavmiro 2012-11-23 10:37:48
no neviem, ved som tu za vecneho frflosa, zbytocne kritizujem ked treba drzat krok..
 
Koma
Fuente de la Cibeles Koma 2012-11-23 10:23:18
sorko...jak Ťa vidím furt mi úsmev nabehuje ....svedčí Ti to ......taký.....optimisticky naladený pánko vyškerený
 
Fuente de la Cibeles slavmiro 2012-11-23 10:16:14
 
Koma
Fuente de la Cibeles Koma 2012-11-23 10:12:41
no sééérvusko....sa rehlím......jaký fešáčisko z Teba v tom klobúčiku
 
Fuente de la Cibeles slavmiro 2012-11-23 09:37:57
ten krik nasierie
 
vivian99
Fuente de la Cibeles vivian99 2012-11-23 07:48:07
veľmi pekné
 
spektrum
Sto stĺpov spektrum 2012-11-20 08:59:51
pekna ulička
 
Matt83
Gaudího mozaika II. Matt83 2012-11-20 00:41:43
pekne
 
Matt83
Gaudího mozaika I. Matt83 2012-11-20 00:41:13
zaujimave umenie
 
Stránok 329 z 461