Liptovské svitanie Štyria muži Traja Azeri Saigonské trhy Tancujúci derviši Dva dni v Grónsku Trhy v Damašku Tváre Ázie III Ranný dotyk Jerichova trúba
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
falatka
Gaudího mozaika II. falatka 2012-11-16 19:20:05
oplatilo sa rozkliknut-pekne
 
jerzi45
Sto stĺpov jerzi45 2012-11-16 18:44:23
porádek musí být...super
 
mkosztura
Gaudího mozaika I. mkosztura 2012-11-16 18:33:29
krása
 
mkosztura
Sto stĺpov mkosztura 2012-11-16 18:33:00
pekné
 
verika
Prelet nad Baganom 2 verika 2012-11-16 18:14:15
nadhera ,velmi dobry zaber
 
verika
Malý mních verika 2012-11-16 18:10:43
velmi dobre zachytena atmosfera miesta aj vyraz a svetlo.
 
hladacvody
Gaudího mozaika I. hladacvody 2012-11-16 18:08:32
tato je pekna ....
 
Megapixel
Sto stĺpov Megapixel 2012-11-16 18:00:20
Pekné má to hĺbku
 
kristinas
Gaudího nebo kristinas 2012-11-15 13:08:56
nadherne miesto
 
Iwn*
Gaudího nebo Iwn* 2012-11-14 23:42:53
Krásne - to nebo..., ale aj fotka potešila
 
Anena
Gaudího nebo Anena 2012-11-14 22:45:02
Uzas.
 
Peter Svoboda
Gaudího nebo Peter Svoboda 2012-11-14 20:17:48
Veľmi pekne zachytené Vlado.
 
jerzi45
Gaudího nebo jerzi45 2012-11-14 18:09:32
aspoň 5x som sa chystal na ten kopec...naposledy vyhral fotbal, to bol tiež poriadny ošiaľ...krásne kúsky sú tam, dúfam, že ešte niečo z nich pridáš
 
Matt83
Gaudího nebo Matt83 2012-11-14 14:23:49
fajn
 
Anastasia
Gaudího nebo Anastasia 2012-11-14 12:04:30
úchvatné mozajkové kráľovstvo
 
ZuzannaH
Gaudího nebo ZuzannaH 2012-11-14 11:10:46
verim, ze pribudnu z barcelony aj dalsie... predsa len, zakuti je tam dost...
 
Koma
Gaudího nebo Koma 2012-11-14 11:07:32
myslím že si si odchytil zaujímavú osôbku ..akoby mala z kúska neba.... ušitú sukienku......v polovici tela....sa už s nocou mieša.
 
spektrum
Caminito Tango 2 spektrum 2012-11-14 09:46:14
moja dcé ra tancuje argentínske a je dobrá
 
ZuzannaH
Gaudího nebo ZuzannaH 2012-11-14 09:26:57
... jeeej... tam som bola uz daaavno... dakujem za pripomenutie
 
milanF
Gaudího nebo milanF 2012-11-14 05:36:40
 
Stránok 331 z 461