Traja Azeri Na 57. poschodí Všetko v tvári vpísané... Jedno ráno na ranči Krajina ľadu Za svitania v balóne Magická hora Kirkjufell Pri múre nárekov Samotár Oči
walde

O mne

Niečo o mne: www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-walde-jansky/
Motto: "Life is a journey, not a destination." (Ralph Waldo Emerson)
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na: Krajina / Cestovanie, Reportážna a dokumentárna fotografia,

Osobné údaje

Meno: Walde
Priezvisko: Jansky
Mesto: Bratislava
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Stredne pokročilý
Členom ePhota od: 10. 08. 2009
Posledná aktivita: 2026-05-21 11:36:49
Status: offline

Kontakt

https://www.facebook.com/wjansky Facebook: https://www.facebook.com/wjansky
Iný IM: https://500px.com/walde
Web stránka: https://1x.com/member/walde

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Canon EOS 5D MkIII
Canon PowerShot G16
Moje objektívy:
Canon EF 16-35mm f/2.8L II USM
Canon EF 24-105mm f/4L IS USM
Canon EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Príslušenstvo:
spektrum
Bagan za ranného svitu 2 spektrum 2012-06-19 09:09:52
veru, je to tá dimenzia, ktorá ťa posunie do inej perspektívy.. Charles Duke keď bol na Mesiaci, zakryl dlaňou Zem a myslel na tých 5 miliard ľudi na Zemi, ktorých mal pod rukou...
 
SteveS
Bagan za ranného svitu 2 SteveS 2012-06-19 05:52:31
Vlado ahoj, skoda ze som nepozeral fotky ked si to pridal, bol som tu kvôli agende a stihol som mrknúť len uplynulé fotky dňa. Fotka fajnová, celá séria, ešte ke´d bude viac času si ju celú poozriem, nevidel som ešte všetko. Najviac ma za srdce chytila zatiaľ tá najskororannejšia v ešte silnej prízemnej hmle.
...
Tu by som bez ohľadu na ďalšie možné riešenia celkového orezu poriešil jemný orez na ľavom okraji. Všimni si tam kde je ľavá šípka na posúvanie, na okraji, je ten krík čo sa dotýka okraja. Od dotyku sa smerom dole vzdaluje od okraja jeho obrys až k zemi a tá medzera pod kríkom, medzi okrajom a jeho stredom ťahá oko, púta pozornosť a to je tu myslím na škodu.
 
SteveS
Bagan za ranného svitu 2 SteveS 2012-06-19 05:41:46
To asi preto sa tak rád škrabem hore na tie kopce? Že to potrebujem? Vidíš, asi to bude závislosť, potreba! Ešte že sa táto zatiaľ nelieči, ja nechceeeem aby ma vyliečili
 
silverball
Bagan za ranného svitu 2 silverball 2012-06-19 01:03:31
krasa...
 
soms
Bagan za ranného svitu 2 soms 2012-06-18 23:16:37
Čisto fasa.
 
spektrum
Bagan za ranného svitu 2 spektrum 2012-06-18 22:42:08
Walde, prave som dopozerala dokument novinara od James May (on the Moon) na viasat explorer..toto https://www.youtube.com/watch?v=sKd2j_Z-pIY&feature=related,
Po navrate na Zem z vyskoveho letu, kde zazil pohlad na zakrivenie Zeme, povedal, ze keby toto mal moznost vidiet kazdy clovek, zmenilo by to uplne zivot na zemi, celu politiku, nabozenstvo, vzdelavanie...vsetko..
Bol to uzasny zazitok zdielat to ...pohlad zhora je ta dimenzia, ktoru vsetci potrebuju
 
paldixy
Bagan za ranného svitu 2 paldixy 2012-06-18 22:26:08
Šupa foto..
 
mato.draho
Bagan za ranného svitu 2 mato.draho 2012-06-18 22:24:38
V pohode, kvalitné fotky je radosť komentovať. Celá táto cestovateľský séria je parádna, o zážitky a motívy očividne nebola núdza...
 
ivans
Bagan za ranného svitu 2 ivans 2012-06-18 21:59:11
pekná séria, exotika, ešte dobre nasvetlená. Len nerozumiem, ako si tým reflektorom z vrchu svietil, keď tieň je z druhej strany
 
ajkabajka
Bagan za ranného svitu 2 ajkabajka 2012-06-18 21:41:36
nadherne ako z rozpravky
 
javelin
Bagan za ranného svitu 2 javelin 2012-06-18 20:49:58
Fotka s atmosférou...
 
daniela-4
Bagan za ranného svitu 2 daniela-4 2012-06-18 20:12:23
krasna krajina,miesto..super podmienky na foto.
 
Bagan za ranného svitu 2 sonya143 2012-06-18 20:08:21
úplne geniálne!
 
mato.draho
Bagan za ranného svitu 2 mato.draho 2012-06-18 19:12:52
Veru krásne svetlo a parádna atmoška, plus veľmi príjemné farby. Po rozkliku fotky som si skúsil zakryť spodok, kdesi tesne pod tou malou kaplnkou úplne vpravo. Síce by si prišiel o zaujímavé tiene, ale možno by to pomohlo lepšie upriamiť pozornosť na hlavný motív. A tie stromy v pozadí, tie sú ozaj magické, vlastne ako celá fotka Fajn!
 
Bagan za ranného svitu 2 Rudek 2012-06-18 17:36:49
krááása.
 
Bagan za ranného svitu 2 9michal9 2012-06-18 16:23:23
nieco neskutocne
 
Bagan za ranného svitu 2 vlasto13 2012-06-18 15:16:46
waw
 
dramatiq
Bagan za ranného svitu 2 dramatiq 2012-06-18 14:04:38
paradne
 
klempic
Bagan za ranného svitu 2 klempic 2012-06-18 08:44:56
musel byt pecka zazitok byt tam!!
 
spektrum
Bagan za ranného svitu 2 spektrum 2012-06-18 08:43:55
krasa, tak pre mna je taky let satle nenaplnenym snom
 
Stránok 370 z 461