ephoto profile wallpaper
warwick

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Wiliam
Priezvisko: R.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 04. 11. 2020
Posledná aktivita: 2026-06-21 21:08:41
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: žiadne fotoaparáty
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
warwick
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-21 18:06:02
Lenže toto nie je ani abstraktná, ani umelecká, ani moderná foka, ani street. Takže vlastne si len potvrdil že tu sa uplatňujú skôr vseobecne pravidla ako tie výnimky.
 
warwick
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-21 15:28:46
Je to z tvojej hlavy. Tá prvá veta je vymyslenný citat. Atmosféra je pocit, ktorý ma divák z fotografie. V tomto prípade zachytiť to svetlo nie je umenie, to tam už bolo dané. Inak kreatívne tu nie je nič. Len čistá reprodukcia. Čo som tejto fotke vytkol bolo priznané aj autorom, takže ďalšia debata už je bezpredmetná.
 
warwick
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-20 22:54:55
Takze priznal si nevhodný prez. A priznal si aj že si to fotil bez motívu. To je dobré pre tvoj další fotograficky rozvoj.
 
warwick
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-20 22:47:48
Pozri fotografie Anaeka Adamsa, pozri si National Geographic, pozri si našich slovenských krajinkarov, pozri si nejaky kurz ako fotografovať krajinu. V krajine tak ako aj vsade vo fotografii sa silne preferuje hlavný motív. Môže to byt strom, jazero, vrcholky hôr a podobne. Aj to svetlo treba ukázať na nejakom motíve. Tu sú nejaké pne stromov, nejaka cesta, všetko tu ma rovnakú váhu.
 
warwick
Rolls-Royce warwick 2026-06-20 19:50:48
Vznesené auto to môže byť, ale ty si ho na zhovädil na kus šrotu. Ani textová omáčka o rollsroycoch nezachráni tento fotograficky paškvíľ.
 
warwick
Večer na kraji lesa warwick 2026-06-20 18:17:11
Zla kompozícia. Orez cez stromy. Čo z toho že je tam nejaké svetlo keď cvak nemá žiaden hlavný motív.
 
warwick
Prečo cestujeme na motorke warwick 2026-06-20 15:16:27
V podstate cela fotka je v tieni. Svetlo máš až vzadu na vrcholoch pahorkov.
 
warwick
Kika warwick 2026-06-19 00:47:48
Hej? Tak si pozri čo napísal autor tejto fotky! Prečítaj si ako som mal pravdu pri kritike. Prečítaj si ako uznal moju kritiku. Mne ľudia posielajú ďakovné správy ! Nie kazdy sa rozreve že nedostal lajk. A nie každý chce mat pod fotkou falošne páči sa mi! Niekto chce aj názor!
 
warwick
Kika warwick 2026-06-12 12:56:44
Bavíme sa o portréte. Takze to je mimo témy. Niekto dokonca svadobné portrety robí aj v atelieri.
 
warwick
Kika warwick 2026-06-12 00:34:52
A keď fotís tu svadbu tiež toho človeka tak natlačíš na jednu stranu aby tam bol dotyk s vlasmi? Nenechaš tam pár pixelov priestoru? A tiež sa tak blizko s objektívom nalepíš na portretovanu osobu aby si vytvoril stihlej mladej babe na zábere bruško? Je tam už perspektíva na postavu. Bol s tym mobilom blizko pri nej. A ešte by som takto našiel dalších 10 chýb ak by som sa na tu fotku pozeral pár sekúnd dlhšie 😎
 
warwick
Hmyzovník warwick 2026-06-11 19:34:07
Áno to ti verím že je to vyfotené bez akejkoľvek pomôcky. Tá fotka na to aj tak vyzerá 🤮 😂
 
warwick
Farby zimného súmraku warwick 2026-06-11 19:29:35
Netreba ti skalibrovať monitor? 😂
 
warwick
pláž warwick 2026-06-11 19:26:08
Dotyk slnečníka s vodorovnom líniou !
 
warwick
Javornícke lúky warwick 2026-06-11 03:08:40
Formát je zaujímavý, netradičný, ale aj na tej fotke by niečo malo byť zaujímavé.
 
warwick
Múlafossur warwick 2026-06-10 19:48:00
Nemá to najlepšiu kompozíciu. Hlavne dolu je to príliš natlačené. Malo tam byt viac ptiestoru. Farebne spracovanie tiež nič moc. Asi to bolo fotené výrazne po mrakom, slabšie svetlo.
 
warwick
kvitnúce maky warwick 2026-06-10 17:28:33
Tri fotky po sebe kvitnúce maky 😅 Decko keď uvidí kvietok a chytí do ruky mobil dopadne to lepšie. Žiadna kompozícia. Natlačené je to k dolnému okraju. Odrezané len tak, hala-bala. Čo je na tomto červenom gýči invenčné?
 
warwick
ópium…(meybe) warwick 2026-06-10 17:24:53
Tri fotky po sebe kvitnúce maky 😅 Decko keď uvidí kvietok a chytí do ruky mobil dopadne to lepšie. Čo je na tomto červenom gýči invenčné? Paródia na foto portál.
 
warwick
Po daždi warwick 2026-06-10 17:23:48
Tri fotky po sebe kvitnúce maky 😅 Decko keď uvidí kvietok a chytí do ruky mobil dopadne to lepsie. Čo je na tomto červenom gýči invenčné? Paródia na foto portál.
 
warwick
Kika warwick 2026-06-09 11:48:13
Keď tebe niekto napisal kritiku pod fotku tak si požiadal redakciu mu zablokovali komentáre 😂
 
warwick
.... warwick 2026-05-19 15:18:12
Je to natesno.v tom stvorci. Mohlo to mať priestornejsi formát. Ale tak lepšie ako nič. Chýbajú tu takéto fotky.
Ked toto Krtko uvidí… a aabe keď toto uvidí …
 
Stránok 1 z 16
1 2 3 ... 15 16