..o vášni Tánička ..... Marián Varga Budapest Barbara chlapec a pes Barbara.. svadobná.. podvečerné šantenie dancer
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Hugo zolec 2012-10-25 01:20:52
- fotka nie je umela ani prifarbena, je to normalny detsky portret (mozem poslat RAW)
- top je preto, lebo vcera dostala najviac hlasov od uzivatelov
- "skusme udrzat level"... cim si k nemu doteraz prispel, ze nabadas ostatnych?
- uz si registrovany, tak som zvedavy.. vitaj
 
zolec
Hugo zolec 2012-10-24 23:26:45
..ešte raz ďakujem všetkým
 
zolec
Hvar © XXI zolec 2012-10-24 18:33:04
pekne..
 
zolec
Hugo zolec 2012-10-24 00:12:11
Ďakujem Vám priatelia za zastavenia
 
zolec
Skokom ... zolec 2012-10-23 19:11:25
..action ..nie som si isty tou CB - ci sa tu hodi..
 
zolec
Na pôsedkoch ... zolec 2012-10-23 19:09:52
..barla sa nemusela dotknut okraja fotky, ale inak fajn
 
zolec
............ zolec 2012-10-23 19:07:13
..veru, bolo by nacase, potom si ta uz urcite nepomylim
 
zolec
zaramovana rodinka zolec 2012-10-23 18:28:18
fajn
 
zolec
Jarné froté zolec 2012-10-23 17:59:28
pekne..
 
zolec
............ zolec 2012-10-23 17:31:26
..aha, Koma
 
zolec
Potápka malá zolec 2012-10-23 16:55:37
..ale s celym odrazom bola lepsia - pre mna
 
zolec
Teo.. zolec 2012-10-23 16:53:22
..thanks
 
zolec
M zolec 2012-10-23 16:50:36
..rezal by som vyssie, nie v kolenach a dal by som ine cislo, 3,5 je dost vela, inak sa mi paci
 
zolec
Karpatski králi zolec 2012-10-23 00:58:26
pekne..
 
zolec
flowers zolec 2012-10-23 00:57:36
..fajn
 
zolec
Sisa zolec 2012-10-21 11:35:28
..nevadí, ešte raz díki
 
zolec
Sisa zolec 2012-10-21 11:21:29
Ďakujem Vilo, pekne si to napísal a Wolker tiež
 
zolec
Katka zolec 2012-10-20 09:52:57
..jeden maly detail, nejakym klonovacim sposobom by som vyrovnal odlesky v ociach, lebo jeden je silnejsi ako druhy, mna to trochu rusi.. ..ale ako som uz pisal - je to len maly detail..
 
zolec
Katka zolec 2012-10-20 09:48:51
pekne..
 
zolec
Zombie zolec 2012-10-08 17:19:12
..aj mi bolo zname tvoje meno, ale som si nebol isty.. teraz uz viem
 
Stránok 11 z 43
1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 42 43