Barbara slnečnicová svadobná :-) Lívia :-) v ľalii 2 Barbara.. svadobná.. fighter pod ochranou.. takmer zhalené mesto 2
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Portrét z ulice.. zolec 2015-06-01 16:21:37
Moment dobry, ale musel si tak nechutne rozblurovat pozadie?
 
zolec
Andrea zolec 2015-05-23 23:16:40
..v našom okresnom meste!
 
zolec
Nikolka zolec 2015-02-15 23:54:38
Tá Sigma je super a nie len moja Fotené na f2..
 
zolec
Monika zolec 2014-12-29 19:34:45
..trochu by som rezol, je moc na kraji..
 
zolec
Andrea zolec 2014-12-10 15:56:57
Zaujímavá modelka, spracovanie takisto.. Musel som sa vrátiť a určite to ešte párkrát urobím..
 
zolec
Martina V zolec 2014-11-02 23:59:06
Dobré.. Zmensuj fotky..
 
zolec
background zolec 2014-10-13 19:41:37
..to si fotila v akom prostredi, premyslam nad tymi parametrami..? Fotka fajn, mne sa celkom paci tvoja ostatna tvorba.. (predosla samozrejme tiez)
 
zolec
black lady zolec 2014-10-13 19:33:20
..superb
 
zolec
Cala Dor zolec 2014-10-13 19:02:12
..zaujala, trochu ma rusi spodok, asi by som ho ufikol
 
zolec
Radka III zolec 2014-10-10 22:01:13
Fotka fajn (ostatne takisto), modelka pekna Ale na to umele blurovanie som v poslednej dobe alergicky, normalny bokeh takto nevyzera, podla mna to bolo zbytocne..
 
zolec
... zolec 2014-09-27 16:05:39
Dal by som stvorec (mam rad 3x2 a stvorce)
 
zolec
Jana zolec 2014-07-17 22:24:23
Fajn, ale vadi mi kompo.. Dovolujem si pridat moj navrh
 
zolec
západovka zolec 2014-07-08 17:45:08
Áno, neodpustil som si..
 
zolec
Tomáš zolec 2014-05-10 14:54:30
..nuž, trochu pieklo, čas fotenia vyberala mamina
 
zolec
Tomáš zolec 2014-05-10 14:53:25
Ďakujem, tento záber je fotený na f2
 
zolec
Martina.. zolec 2014-05-03 09:48:42
..neprešiel, ja som v každej kategórii
 
zolec
Martina.. zolec 2014-05-03 09:47:41
..len neviem, či pozitívna
 
zolec
Dreaming zolec 2014-04-26 10:30:55
Spodok sa mi nepaci, odputava pozornost, asi by som to fotil na sirku, alebo orezal na stvorec. Inak pekne, ako aj tvoje ostatne..
 
zolec
Môj ranný sen zolec 2014-04-18 20:41:30
Suhlasim s kolegami, ktori kritizuju prilis teple farby, s "realnymi" sa mi to paci viac. Inak fajn zaber
 
zolec
atlas zolec 2014-04-10 23:47:52
..zaujimava modelka, posledne dve fotky si zabudol zmensit
 
Stránok 2 z 43