svadobná.. nepribližovať sa..! Lenka.. svadobná :-) Marián Varga podvečerné šantenie krásy hôr Tánička ..... Budapest pred západom
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Barbara zolec 2013-11-21 23:14:50
Dakujem za nazor, je to momentka odfotena cez pauzu medzi fotenim, co som uviedol aj v teme. Zabudol si napisat, ze "podla mna", alebo "pre mna", takze som v klude.. Mne je napriklad konkretne pri tejto fotke uplne jedno, kde a aky ma palec na lavej ruke, tu ide (pre mna a snad aj pre zopar dalsich) uplne o nieco ine, co ty zrejme nevidis. Ale to je v poriadku, ja zase nic nevidim na fotkach niektorych inych zanrov a preto si nedovolim ich zhadzovat. Pekny vecer a dakujem, aj ostatnym, za zastavenie
 
zolec
Zuzka zolec 2013-11-18 20:16:54
..zabudol si zmenšiť
 
zolec
hoplaa zolec 2013-10-30 21:52:19
..celkom fajn, ale ruší ma vrch, podpis a prekvapivo aj farby
 
zolec
Adrienn zolec 2013-10-13 19:56:24
..thx
 
zolec
Balerína I zolec 2013-10-12 22:21:40
..pekny zaber ..mas tam adobe RGB, mne je to jedno, ale 95% ludom sa farby zobrazia nespravne..
 
zolec
svadobná zolec 2013-09-30 09:13:59
Ďakujem za komentár.. Prepal tam nie je, nastav si monitor
 
zolec
Peter zolec 2013-07-24 00:18:36
..ano
 
zolec
Peťa zolec 2013-07-03 21:38:27
..thanks
 
zolec
Víla z poľa makového :) zolec 2013-06-28 18:49:33
..odrazku si vyhral, tak nam hadam coskoro ukazes ako portretovat kreativnejsie
 
zolec
Škodca... zolec 2013-06-26 00:26:33
..škodca? ..mne to pomáha ..už som videl aj lepšiu kompozíciu..
 
zolec
P1 zolec 2013-06-17 18:59:05
..pekne, az na sedivy CB prevod
 
zolec
.L1. zolec 2013-06-17 18:55:33
fajn, tu je svetlo pekne "zdifuznute", asi by som rezal nad kolenom..
 
zolec
P4 zolec 2013-06-17 18:52:57
..co ja viem, modelka super, ale tvrde svetlo, nepekne tiene a oci ponorene v tme.. skus chrbtom k slnku a dosvietit napr. odrazkou..
 
zolec
.L2. zolec 2013-06-17 18:48:23
..vidim, ze rad rezes hlavy.. pri detailnejsom portrete je to v pohode, ale tu mi to pride zbytocne a kazi to dojem.. inak fajn
 
zolec
Laura zolec 2013-06-14 23:05:20
Ďakujem, farebná sa mi akosi prestala páčiť, tak som ju vymenil
 
zolec
Liverpool by Evening zolec 2013-06-10 09:58:01
..celkom fajn, ale vecerna fotka bez stativu? ..este jedna vytka, to vyrovnanie perspektivy na mna posobi neprirodzene..
 
zolec
Námorník zolec 2013-05-23 23:06:04
..skusil som, chvilu som sa zadival a nemozem si pomoct, pride mi to kompozicne vyvazenejsie.. ale ber to len ako moj nazor a diskusiu k vybornej fotke
https://imageshack.us/a/img839/2549/169fm.jpg
 
zolec
Námorník zolec 2013-05-23 22:42:37
fajn, ale trochu mi vadi spodok, kusok by som z neho odrezal a spravil 16x9..
 
zolec
Hra so svetlom zolec 2013-05-23 22:38:23
..v jednoduchosti je krasa a pekne svetlo.. Mne sa z juhomoravskej serie ztial najviac paci tato
 
zolec
Sonička - fúú.. zolec 2013-05-21 10:16:35
..ďakujem, nie, toto je už ďalšia séria
 
Stránok 4 z 43
1 2 3 4 5 6 ... 42 43