v trojici.. Tánička ..... nepribližovať sa..! v temnote Marián Varga ..o vášni Lenka.. Teo.. fighter ohňostroj
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Adka Monroe zolec 2013-04-13 00:34:18
..bez rámiku a v "normálnej" webovej veľkosti by sa mi to páčilo ešte viac
 
zolec
Zugov zolec 2013-04-09 20:48:47
..díki, včera
 
zolec
domorodec zolec 2013-04-07 22:11:30
fajn, strecha v pozdi mohla ostat cela..
 
zolec
na samote zolec 2013-04-07 22:10:38
..to iste, co som pisal u farebnej macky
 
zolec
zima na horách zolec 2013-04-07 22:09:41
pekne..
 
zolec
hríb zolec 2013-04-07 22:09:00
..zase to blurovanie, asi budes musiet investovat do fototechniky, ked tuzis po rozostrenom pozadi..
 
zolec
mačka zolec 2013-04-07 22:07:38
..dobra
 
zolec
na love zolec 2013-04-07 22:06:21
Tento efekt rozblurovania sa na tuto fotku nehodi a je neprirodzeny.. Rovina ostrosti je predsa rovnobezna so snimacom a v tomto pripade by prechadzala ocami, usami a pred mackou, nie meter za nou
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/215126/vidis-to-co-ja/?s=photos
 
zolec
Modelka pod oknom zolec 2013-04-02 22:40:31
..bez okna napr. vo stvorci by sa mi to pacilo viac..
 
zolec
spolubývajúca... zolec 2013-04-01 23:40:18
..ďakujem seňorita
 
zolec
Barbora zolec 2013-04-01 14:30:19
OK, však som poďakoval
 
zolec
Barbora zolec 2013-04-01 13:52:04
..ďakujem za komentár.. nemôže každý fotiť tak úžasne ako ty, robím čo viem, ale vidíš sám, nejde to
 
zolec
Ejko zolec 2013-03-30 18:39:10
pekná momentka
 
zolec
Drop off zolec 2013-03-30 18:16:50
pekne..
 
zolec
Sonička zolec 2013-03-30 18:14:35
..pekne
 
zolec
nežná čierna zolec 2013-03-28 22:05:59
..krásna, ako som už písal..
 
zolec
... zolec 2013-03-28 22:04:26
..tento štýl ti fakt ide!
 
zolec
... zolec 2013-03-28 22:02:38
..krásna..
 
zolec
Linda zolec 2013-03-26 08:24:24
..fajn, možno by stačil štvorec, ľavá strana je taká.. prázdna
 
zolec
Katka zolec 2013-03-26 08:21:11
..pozadie rušivé, s kompozíciou a formátom sa tiež nestotožňujem, modelka je fajn..
 
Stránok 6 z 43
1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 42 43