večerno - svadobná rybníková Lívia :-) krásy hôr v ľalii 2 chlapec a pes ..o vášni skryté myšlienky slnečnicová ohňostroj
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
The Son of Man zolec 2013-03-06 02:02:07
..vydarená foto-pocta Magrittovi, páči..
 
zolec
... zolec 2013-03-04 23:05:39
..pekne, tie odlesky zo spodu su take.. zvlastne
 
zolec
Karadžić zolec 2013-03-02 23:54:52
..dobré
 
zolec
Nebojsa zolec 2013-02-22 00:53:38
pekne..
 
zolec
Swarowski Elements zolec 2013-02-08 23:28:09
..citam citam komenty, ale ved my uz o kompozicii vieme svoje, ci?
 
zolec
Swarowski Elements zolec 2013-02-08 23:26:05
..good, vidim, ze ani ty si neodolal bez fotiek na ephote, uznavam, ze mas lepsiu vydrz ako ja
 
zolec
Expedícia Klzak zolec 2013-02-08 23:20:25
pekna diskusia ..mne sa fotka paci a hotovo, ostatne neriesim... stroje mi sice liezli na nervy, ale robis veci dobre, mas svoj styl a nenechaj sa odradit
 
zolec
Danica zolec 2013-02-01 21:30:44
..komponoval by som inac, ale inak fajn
 
zolec
Nohy dlhánske zolec 2013-01-30 00:49:36
 
zolec
spoluobčan zolec 2013-01-27 20:49:04
Ďakujem za komentár pán Vajanský, súhlasím
 
zolec
spoluobčan zolec 2013-01-27 18:36:12
..pán kto a čoho?
 
zolec
Michaela zolec 2013-01-21 17:51:50
yes..
 
zolec
nalej... zolec 2013-01-08 23:05:28
..on mne nalieval
 
zolec
Lívia zolec 2013-01-06 01:47:44
..to nie ja, to para
 
zolec
... zolec 2013-01-03 18:06:14
..vsetko pekne, ale ta kompozicia? ..strasne mi chyba trochu spodku, aspon po klucne kosti
 
zolec
Londýn v pohybe 2 zolec 2013-01-01 21:52:05
fajn
 
zolec
VK 2013 zolec 2013-01-01 21:02:48
..veď toto.. nepresťahuješ sa bližšie? ..porozmýšľaj, 2013 je vraj na to vhodný rok
 
zolec
Smer Hruba kopa - Zapadne Tatry zolec 2013-01-01 19:55:37
najs...
 
zolec
PF 2013 zolec 2013-01-01 16:40:30
pekne..
 
zolec
Hrad pod palmami zolec 2013-01-01 16:39:28
pekne
 
Stránok 8 z 43
1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 42 43