v trojici.. Tánička ..... nepribližovať sa..! v temnote Marián Varga ..o vášni Lenka.. Teo.. fighter ohňostroj
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Blue zolec 2013-03-26 08:18:12
..motív známy, ale fajn, vydarené..
 
zolec
Lenka zolec 2013-03-25 16:29:04
Díki ..vedel som, že si detailista, ale že až takýto?
 
zolec
Bárča zolec 2013-03-21 23:57:50
pekne..
 
zolec
kuk.. zolec 2013-03-21 23:56:22
fajn, CB by bolo mozno este lepsia..
 
zolec
Sima-1 zolec 2013-03-21 23:55:21
pekne..
 
zolec
..snehová... zolec 2013-03-21 23:53:12
..nebudem sa opakovat, asi uzvies co mam na mysli.. Inak pekna prirodzena modelka
 
zolec
sezona sa blíži zolec 2013-03-21 23:50:43
 
zolec
neha... zolec 2013-03-21 23:50:02
..aj tu oci do vrchnej tretiny, ani ruka by nemusela ist von a potom naspat do fotky
 
zolec
ked som v robote ma fotí.. zolec 2013-03-21 23:48:01
..dobry moment, aby to nebola taka stredovka, z hora a z prava by som dal kusok prec..
 
zolec
a tak som cvak... zolec 2013-03-21 23:46:13
fajn, ale oci do vrchnej tretiny, aj keby si orezal stipce
 
zolec
a zima nebude... zolec 2013-03-21 23:44:17
pekne..
 
zolec
Nikki zolec 2013-03-19 17:38:35
Ako tak čítam, zrazu ma osvietilo.. Myslím, že už viem, prečo sa tu Yuliya vyše roka neukázala
 
zolec
Dominika zolec 2013-03-17 11:59:58
..suhlasim, teraz je uz skoro vsetko napisane ..ja este dodam, ze mohlo byt zaostrene na predne, nie na zadne oko..
 
zolec
bw...3 zolec 2013-03-13 23:50:42
..páči, aj náklon mi pasuje
 
zolec
Nikonista.. zolec 2013-03-13 22:40:29
..good, pozadie nema chybu
 
zolec
Chick Corea v Brne zolec 2013-03-12 23:10:47
yes..
 
zolec
Miss Daisy zolec 2013-03-12 00:47:42
good..
 
zolec
pilotka zolec 2013-03-06 19:12:58
Dobré, ale inak by som rozložil objekty v políčku
 
zolec
Traja Azeri zolec 2013-03-06 02:24:59
..veľmi trefný komentár, nadvezujúci na predošlú fotografiu .. k fotke - dobrá
 
zolec
The Son of Man zolec 2013-03-06 02:05:33
..myslím si, že autor to priznal samotným názvom, je to dosť známe dielo a určite rátal aj s podobnou diskusiou..
 
Stránok 7 z 43
1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 42 43