go up Sonička - fúú.. Kika dancer chlapec a pes fighter Barbara.. Lívia :-) večerno - svadobná nevesta..
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
zolec
Emma zolec 2012-07-31 22:26:48
..dakujem vsetkym za zastavenie
 
zolec
Emma zolec 2012-07-31 22:25:40
..ahoj, diki za zastavenie, mne sa plet nezda zelena, no pripustam, ze jej tam kusok moze byt, kedze okolo nej sa nachadza sama zelen, ktora tiez odraza svetlo.. ked odfotis cloveka v bazene, alebo pod cervenym slnecnikom, bude mat plet modry, resp. cerveny nadych, su to praveze prirodzene skutocnosti
 
zolec
Emma zolec 2012-07-31 22:21:41
..dakujem za nazor, k tym rozmazanym rukam len tolko, ze keby som to odfotil sposobom, ze by boli ruky aj tvar ostre, pozadie by vyzeralo tak, ze by sa pod touto fotkou zastavilo tak o 1000 ludi menej a ty uz vobec nie, takze pre mna je to ok a funguje to
 
zolec
slnko v kvete zolec 2012-07-31 19:02:15
pekne..
 
zolec
... zolec 2012-07-31 19:01:08
fajn..
 
zolec
Hon zolec 2012-07-31 13:07:47
 
zolec
sex on the beach zolec 2012-07-31 00:11:34
zaujímavé
 
zolec
Ráno na Andrejcovej zolec 2012-07-30 16:23:31
pekne..
 
zolec
Lucka zolec 2012-07-28 11:14:14
fajn
 
zolec
mladá nevinnosť zolec 2012-07-26 15:53:29
..pekne, vadia trochu tvrde tiene od blesku
 
zolec
Andrea zolec 2012-07-25 22:05:29
pekne..
 
zolec
Janka zolec 2012-07-25 22:03:40
pekne, ale snazim sa svietit tak, aby bol v ociach len jeden odlesk (mozno by som jeden aspon vyretusoval) a lave plece ma divnu strukturu, upravil by som..
 
zolec
Lenka zolec 2012-07-25 21:59:41
pekne, ale menej ostre blizsie oko trochu vadi aj mne..
 
zolec
Spišský hrad zolec 2012-07-23 23:59:56
pekne..
 
zolec
Green zolec 2012-07-23 20:07:25
pekne..
 
zolec
Rita zolec 2012-07-23 00:18:36
Ďakujem všetkým za zastavenie
 
zolec
Zoči Voči zolec 2012-07-19 14:15:11
pekne
 
zolec
..d&p.. zolec 2012-07-15 22:42:04
pekne..
 
zolec
Ranná "kávička" zolec 2012-07-15 22:37:54
"ftákov" veľmi nemusím, ale tento sa mi páči, pekné svetlo, TK... aj názov ma pobavil ..fajn
 
zolec
Lower Manhattan, NYC zolec 2012-07-15 20:05:16
pekne..
 
Stránok 17 z 43
1 2 ... 15 16 17 18 19 ... 42 43