zrkadlenie Tánička ..... Sonička - fúú.. Marián Varga svadobná.. Barbara nepribližovať sa..! Tánička .. krásy hôr Kika
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
... LuMaX 2015-07-13 10:12:06
velmi prijemna, paci
 
milanF
... milanF 2015-07-13 08:10:31
 
Šály Ivan
... Šály Ivan 2015-07-12 20:10:24
Skvelá
 
hakizu
... hakizu 2015-07-12 18:44:46
zabudnuta, asi nepocula povel celom vzad
 
Robson65
... Robson65 2015-07-12 12:24:54
súhlasím s jerzim, ale inak paráda...asi sa už ukladali na spánok keď odvracali tvár od slnka ale aj tu pekne vidieť, že všade sa nájde čierna ovca rodiny a tu ju vidno v PDR
 
jerzi45
... jerzi45 2015-07-12 11:22:53
ako celok super, ale slnečnice sú tmavé na môj vkus...bez slnka a svetla v tých krásnych kvetoch to nie je ono...
 
romanovo
... romanovo 2015-07-12 11:01:40
 
... Goriot 2015-07-12 10:51:38
Aj mne sa toto páči viacej ... na prvej mi vadil neprirodzený "horizont" slnečníc ... teraz je to oveľa prirodzenejšie.
 
jiskerka
... jiskerka 2015-07-12 10:38:01
Oveľa lepšia ako predchádzajúca viac priestoru si dal slnečniciam a strom na konci lánu... teraz je to fajn
 
red arrow
... red arrow 2015-07-12 10:25:31
fajnovka
 
Lukáš Podracký
... Lukáš Podracký 2015-07-12 09:50:08
trochu mi to padá do ľava, možno sa mi to len zdá fajné
 
Krtko fotografom
... Krtko fotografom 2015-07-12 08:22:21
Paci .
 
pittoo
... pittoo 2015-07-12 08:21:34
fajnové
 
Duvaliere
... Duvaliere 2015-07-02 10:01:27
veľmi pekná prirodzená ...
 
MiskoMacka
... MiskoMacka 2015-07-02 09:16:20
Velmi pekne Nadherne farby...A ked niekto vie, ako na to, aj milionkrat odfotene zitko je jedinecne a originalne
 
Atrick
... Atrick 2015-07-02 01:08:00
Naražal som na harmoniu,farebne vyvaženie a priemne modelky,...ak si s toho citil viac je to iba subjektivne.
ďakujem za reakciu
 
Atrick
... Atrick 2015-07-02 00:21:47
Na mna prijemne posobiaca fotografia,...harmonicke,farebne vyvažené,priemne modelky,...akurat to žitko ale zas,ked sa minú napady aj žitko je fajn
 
Cyril
v očakávaní... Cyril 2015-06-16 08:20:22
Mile
 
alexmenti
Andrea.. alexmenti 2015-05-25 18:35:16
až na to, že trošku zaniká časť pravej ruky na svetlom pozadí, tak veľmi príjemná fotečka a sympatická slečna
 
ViktorV
Andrea.. ViktorV 2015-05-24 20:13:10
Pekná fotečka, ale s úpravou rúk by som veru spokojný nebol.
Musím ale prízvukovať, nejde mi o konflikt, posúď sám.
 
Stránok 10 z 124
1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 123 124