..ham Barbara Teo.. ..o vášni pod ochranou.. rybníková svadobná.. podvečerné šantenie Lenka.. street music
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
Andrea Jozef Krajčo 2015-05-24 14:50:54
Slniecko krasne usmievave
Stvorec (bez noh) by bol zrejme lepsi
 
markato1
Andrea markato1 2015-05-24 13:11:59
vyborna fotka
 
Krtko fotografom
Andrea Krtko fotografom 2015-05-24 08:08:23
Paci .
 
lennyl
Andrea lennyl 2015-05-23 23:15:48
dobre sa na to pozera, prijemna fotka
 
Jerry C.
Andrea Jerry C. 2015-05-23 22:58:18
pekná
kde si také slniečko usmievavé objavil ?
 
Nomád
Barbara.. Nomád 2015-05-04 19:25:21
prostě krása
 
MirkaW
keď stromy kvitli.. MirkaW 2015-04-26 17:50:40
Nadherne!
 
Jerry C.
Inga Jerry C. 2015-04-25 23:51:59
fajn ,má to iskru ... a nielen v oku
 
blahoslav J B Art
Inga blahoslav J B Art 2015-04-25 23:08:25
je to fajn ... a keby tam nebolo to biele one za nou, tak by to bolo super
 
Marcel Rebro
Inga Marcel Rebro 2015-04-25 21:56:00
fajn
 
Barbora.. Jubi 2015-03-24 19:17:30
zvláštne to je , jj lubi sa mi to
 
DuriKe
... DuriKe 2015-03-23 11:46:49
mily pohlad
 
... Puff 2015-03-22 22:40:22
Mňau
 
kaFOtka
... kaFOtka 2015-03-22 20:33:25
nadherna
 
walde
... walde 2015-03-22 13:33:16
...známa účinkujúca
 
Nikolka nvs 2015-02-16 12:53:52
pekná je, krásne pozadie... keď nie živý psík aspoň plyšový, Nikolkin verný spoločník a poslucháč, vyzerá akoby mu niečo vysvetľovala...
 
Krtko fotografom
Nikolka Krtko fotografom 2015-02-16 07:42:33
Paci .
 
Leopold
Nikolka Leopold 2015-02-16 06:29:01
Dobrá práca a dobré prisvietenie
 
Nikolka Jubi 2015-02-15 23:30:06
Ty mas asi naj Sigmu 85-ku co poznam , to je ale asi aj priclonene dost, vsak?
 
Nikolka alexo75 2015-02-15 21:54:39
Kompozične ešte viac uložiť objekt a je to "šik" (kúsok viac priestoru v pravo hore).
Ale aj ja chcem tak pekne fotiť! Vážne!
 
Stránok 11 z 124
1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 123 124