Barbara slnečnicová svadobná :-) Lívia :-) v ľalii 2 Barbara.. svadobná.. fighter pod ochranou.. takmer zhalené mesto 2
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
Marcel Rebro
na brehu Marcel Rebro 2010-12-24 10:01:05
... to že vieš vyslabikovať všetky slová v príspevku ešte neznamená, že si schopný aj pochopiť ich význam ako celku

PS : to slovo POROTA to si si vygúglil, alebo je to Tvoja vlastná tvorivosť? Hľadal si aj v slovníku cudzokrajných slov čo to znamená?
 
zolooo
na brehu zolooo 2010-12-24 09:05:08
Riadna schizofrénia. V prvom kole tvrdíš, že na fotke nie je nič výnimočné a v druhom jej šmahom ruky dáš 3 x 7 bodov. To je riadna POROTA...klobúk dole...
 
Zuzka Stulka
na brehu Zuzka Stulka 2010-12-23 20:25:04
Nádherné...
 
adam03
na brehu adam03 2010-12-23 11:33:10
 
Anena
Veronika 2 Anena 2010-12-23 11:21:51
Velmi pekny portret.
 
Anena
Veronika.. Anena 2010-12-23 11:14:46
Paci sa mi kompo a DOF.
Zaujimavu modelku mas.
 
Anena
Veronika... Anena 2010-12-23 11:14:06
 
Anena
Veronika.... Anena 2010-12-23 11:07:24
WOW!
 
viking81
na brehu viking81 2010-12-23 09:51:53
paradna fotka.... ++
 
Cyril
Veronika... Cyril 2010-12-23 09:43:58
 
Cago
na brehu Cago 2010-12-23 08:39:52
...pekné.
 
čvirik
Veronika.. čvirik 2010-12-23 00:35:39
pekná fotografia aj modelka
 
pavolob
Stefansdom pavolob 2010-12-22 12:02:30
paci sa mi - ak sa nemylim, ide o HDR - v takom pripade je velmi jemne a pekne farebne a expozicne vyvazene. Robil si kazdy zaber s \"braketing\" funkciou alebo si HDR robil s jedneho snimku? dik
 
mutino
welcome mutino 2010-12-21 22:15:29
A čo také sa ti páči. Ja tam nič nevidím.
 
tomasqo
eurovea tomasqo 2010-12-21 21:14:50
jasne, pytal som sa len pre seba, aby som vedel
 
tomasqo
eurovea tomasqo 2010-12-21 20:14:47
tak moze sa ci nemoze v obchodnych centrach fotit? fotka prijemna
 
Anena
welcome Anena 2010-12-21 15:06:41
Paci sa mi.
 
izzino
eurovea 4 izzino 2010-12-21 10:17:50
pekna hra svetla a tienov.
 
MartinH
eurovea MartinH 2010-12-21 01:39:43
jj
 
Gino
eurovea Gino 2010-12-21 01:24:42
Toto tu už tuším bolo, nie?
 
Stránok 121 z 124