svadobná.. nepribližovať sa..! Lenka.. svadobná :-) Marián Varga podvečerné šantenie krásy hôr Tánička ..... Budapest pred západom
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
Anena
včela Anena 2010-12-31 01:17:46
Velmi pekny zaber.
 
Anena
go down Anena 2010-12-31 01:17:05
Pekneee, ako sa Ti spaziruje hore-dolu.
Dobry zaber
 
Anena
go up Anena 2010-12-31 01:15:43
Tato fotka sa mi velmi paci.
 
Stefko
go up Stefko 2010-12-31 00:35:10
velmi prijemna fotka
 
Stefko
go down Stefko 2010-12-31 00:34:33
to bude nejaka lienka - polnohospodarka, ked nelezie po kvietkoch
 
Stefko
v ľalii 2 Stefko 2010-12-31 00:31:59
pekny zaber, hlavne to farebne ladenie
 
andrish
go up andrish 2010-12-30 23:20:57
velmi pekna foto
 
andrish
v ľalii 2 andrish 2010-12-30 23:18:07
Pekna zaujmava foto, paci sa mi ladenie farieb
 
mkosztura
go up mkosztura 2010-12-30 20:23:18
obidvé lienky sú krásne
 
mkosztura
go down mkosztura 2010-12-30 20:20:45
pekné
 
mkosztura
v ľalii 2 mkosztura 2010-12-30 20:19:22
krásne
 
Veronika.... slavmiro 2010-12-30 11:01:00
-uz zasa publikujes? PF 2011!
 
enzo
Sandruš enzo 2010-12-30 10:19:32
moc pekná
 
Lívia _Vlado_ 2010-12-29 19:59:39
super
 
pred západom suzana 2010-12-27 17:02:00
atmosféra, kompozícia, farby...všetko
 
dance 2 beholder 2010-12-27 10:35:19
...páči...
 
snakepit
dance.. snakepit 2010-12-24 20:47:50
foto trosku trpi vyssim sumom sposobenym ISO800... Tak ci tak celkova atmosfera fotografie to cele bez problemov zachranuje
 
leto
na brehu leto 2010-12-24 15:56:53
teba som tu dlho nevidel, ani nečítal,,,
príjemný návrat,,,
 
bejbo83
na brehu bejbo83 2010-12-24 11:32:24
Krásna fotka ako rozprávková krajina
 
MartinH
dance.. MartinH 2010-12-24 10:33:46
vytecne
 
Stránok 120 z 124