pred západom Marián Varga nepribližovať sa..! Budapest takmer zhalené mesto 2 hypnotic cat fighter dancer street music svadobná..
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
sunajn
go up sunajn 2011-01-03 03:03:35
Zolo Ty ani nevieš koho si odfotil... Ale napoviem... Ten letáčik je tesne pred vrcholom... čižééé? Nič? No predsa VRCHOLOVÝ ŠPORTOVEC!
 
sunajn
go down sunajn 2011-01-03 02:58:12
Šumné a jasné. Panbožková kravička-pivárka, keď po jačmeni sa presúša
 
sunajn
včela sunajn 2011-01-03 02:54:32
Áno, šumný záber na šumnú robotnicu
 
Mako
chlapec a pes Mako 2011-01-03 01:48:48
:o)
 
sunajn
Sandruš sunajn 2011-01-03 01:34:39
Áááá... až také zlé to nebude...
 
Cyril
chlapec a pes Cyril 2011-01-03 00:57:53
 
ohňostroj Lu2nek 2011-01-02 20:48:23
Tak tohle se povedlo, klobouk dolů Jenom bych odstranil tu oranžovou budovu vpravo dole, moc tam křičí a zbytečně rozptyluje..
 
DEVOTEE
ohňostroj DEVOTEE 2011-01-02 20:13:03
vyborne, zacat nový rok hned fotením peckaaaaa
 
ohňostroj seifi 2011-01-02 20:07:45
to je Budapešť, nie ? že si neuviedol mesto, tak sa radšej opýtam
 
Urgy
ohňostroj Urgy 2011-01-02 19:50:55
krásny ohňostroj
 
Zuzka Stulka
ohňostroj Zuzka Stulka 2011-01-02 17:08:29
Nádhera!!!
 
mato.draho
ohňostroj mato.draho 2011-01-02 16:31:44
Hmmm, super! Odpaľovači sa ti presne trafili do kompozície!
 
24Natusik24
ohňostroj 24Natusik24 2011-01-02 12:19:29
Wow
 
Anena
konský detail Anena 2011-01-02 12:17:45
Super!!!!
 
Anena
koleso Anena 2011-01-02 12:15:24
Paci sa mi, jednoducha a fajn
 
Anena
ohňostroj 3 Anena 2011-01-02 12:12:56
Zaujimave ich mas vsetky tri
 
Anena
ohňostroj 2 Anena 2011-01-02 12:07:29
Pekneeeeee
 
viking81
ohňostroj viking81 2011-01-02 11:52:42
o takomto ohnostroji snivam...ale u nas v tn sa ho nedockam asi budem musiet o ok vycestovat niekam a este.... +++
 
mkosztura
ohňostroj 3 mkosztura 2011-01-02 00:56:10
pekné
 
mkosztura
ohňostroj 2 mkosztura 2011-01-02 00:55:20
krásne
 
Stránok 118 z 124