| môjweb: | vytvorte si web |
| web: | http://www.kremnican.sk/ |
O mne
| Niečo o mne: | http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/ |
|---|---|
| Motto: | |
| Ponúkam služby: |
fotenie v ateliéri fotenie v exteriéri fotenie svadieb a akcií reklamná fotografia portréty |
| Zameriavam sa na: |
Osobné údaje
| Meno: | Zolo |
|---|---|
| Priezvisko: | Kremničan |
| Mesto: | Veľký Krtíš |
| Domovská krajina: | Slovenská republika |
| Fotografická odbornosť: | Pokročilý |
| Členom ePhota od: | 25. 11. 2010 |
| Posledná aktivita: | 2026-06-10 21:35:08 |
| Status: | offline |
Kontakt
| zolo.kremnican | Facebook: | zolo.kremnican |
|---|---|---|
| Web stránka: | http://www.kremnican.sk/ | |
Fototechnika
| Moje fotoaparáty: |
Sony Alpha DSLR-A700 Sony Alpha DSLR-A900 Minolta Dynax 5 Sony Alpha NEX-6 Sony Alpha SLT-A77II |
|---|---|
| Moje objektívy: |
Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28 Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM Sony 28-75mm f/2.8 SAM |
| Príslušenstvo: | Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné... |













RSS
.
Neľutujem aj tak že som to urobil aspoň pre seba a možno aj Zoliho potešilo ;- ) Ten most a všetko celkove okolo diania a farieb dole na moste je famózne a už len ten vrch mne chýbal k úplnej dokonalosti. Mám rád hmlisté aj šumkové bw foto ale u farby sa netajím, že inklinujem naopak viac k ropzprávkovej atmosfére a opary mi kazia dojem z každej farebnej fotky. Práve preto že Budapešť poznám a sám som tam okolo Dunaja hodne fotil a viem že farebné čisté a pestré farby v noci neskáču samé automaticky na čip
.
Mal si tam Zoli iste krásny zážitok, na tvoj koment pod Komovým už nebudem duplicitne reagovať. Podobne Všetko NAJ!
Rovnako ako vtedy - výborná fotografia, vydarená kompo, B&W prevod, ale hlavne myšlienka. Super!
https://www.youtube.com/watch?v=vAlR9JWULEw&feature=related