Lenka.. Mirka ..ham Tánička .. v temnote Lívia :-) Marián Varga skryté myšlienky v ľalii 2 zrkadlenie
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
Mako
krčmová.. Mako 2011-01-04 10:30:59
vydarená... :o))
 
SteveS
pri sviečkach SteveS 2011-01-04 09:04:04
parádne zvolená hĺbka ostrosti, páči veľmi, už som to raz chválil
 
SteveS
krčmová.. SteveS 2011-01-04 09:03:03
No toto som už niekde videl ;- ) fajnéé
 
Marcel Rebro
krčmová.. Marcel Rebro 2011-01-04 09:02:49
ano
 
kapurka
krčmová.. kapurka 2011-01-04 08:51:50
super výraz
 
Anena
pri sviečkach Anena 2011-01-04 08:45:37
Paci sa mi, vyberas si pekne modelky.
 
Anena
krčmová.. Anena 2011-01-04 08:39:03
Vyborny zaber, ten vyraz je moc dobre zachyteny.
 
krčmová.. imageilus 2011-01-04 04:11:18
jóóó
 
chlapec a pes pinonko 2011-01-03 21:57:07
...suhlasim s tymto komentom....
 
SteveS
ohňostroj SteveS 2011-01-03 17:06:41
Lubo som velmi rad ze si napisal tento svoj nazor, lebo som si bol isty ze Zoli by vedel lokálne pridať kontrast a nešlo mi do hlavy že by sa to každému páčilo aj také hmlisté, ale práve ty ako veľmi vnímavý fajnšmeker si ma presvedčil, že iste mnohým aj áno.
.
Neľutujem aj tak že som to urobil aspoň pre seba a možno aj Zoliho potešilo ;- ) Ten most a všetko celkove okolo diania a farieb dole na moste je famózne a už len ten vrch mne chýbal k úplnej dokonalosti. Mám rád hmlisté aj šumkové bw foto ale u farby sa netajím, že inklinujem naopak viac k ropzprávkovej atmosfére a opary mi kazia dojem z každej farebnej fotky. Práve preto že Budapešť poznám a sám som tam okolo Dunaja hodne fotil a viem že farebné čisté a pestré farby v noci neskáču samé automaticky na čip
.
Mal si tam Zoli iste krásny zážitok, na tvoj koment pod Komovým už nebudem duplicitne reagovať. Podobne Všetko NAJ!
 
Koma
ohňostroj Koma 2011-01-03 15:36:29
v skratke.......ten zolecov sa mi páči viac....je prirodzenejší a cítiť z toho dymu, ...,,šedivá a hmlistá, nevýrazné farby, značný opar ,,......................tú atmosféru noci.....smrad toho pušného prachu čo sa šíri do okolia ..........tá Tvoja to stratila.....môj názor samozrejme.
 
Laco62
ohňostroj Laco62 2011-01-03 14:43:15
Tak potom mas skvele ruky! Naozaj velmi pekne, az krasne
 
Denisse
konský detail Denisse 2011-01-03 14:18:31
perfektné
 
Denisse
chlapec a pes Denisse 2011-01-03 14:15:36
super
 
noik
chlapec a pes noik 2011-01-03 13:03:26
 
chlapec a pes peppe 2011-01-03 10:04:16
ze fotka!, je to tam!
 
mato.draho
chlapec a pes mato.draho 2011-01-03 09:40:19
Táto tu už raz bola, nie?
Rovnako ako vtedy - výborná fotografia, vydarená kompo, B&W prevod, ale hlavne myšlienka. Super!
 
julo kotus
chlapec a pes julo kotus 2011-01-03 08:48:29
krásny moment, dobrý prevod do BW, trochu kontrastný, ale o to viac sa mi páči!
 
Helen1
konský detail Helen1 2011-01-03 08:35:33
aký krásny úsmev?
 
sunajn
chlapec a pes sunajn 2011-01-03 03:15:16
Trošku viac zosvetliť, trošku viac rozostriť, trošku menej kontrastu. Čudujem sa, že to nikto nezbadal, do očí bijúce
https://www.youtube.com/watch?v=vAlR9JWULEw&feature=related
 
Stránok 117 z 124