slnečnicová skryté myšlienky Lenka.. podvečerné šantenie Barbara.. takmer zhalené mesto 2 dancer Mirka Kika svadobná..
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
sunajn
kaplnka 2 sunajn 2011-01-09 14:45:14
Šumné, ale bárs natesno bilding a natur. Pre mňa
 
sunajn
ideme na čučo? sunajn 2011-01-09 14:42:41
Nevidíš tie jemné črty?
 
sunajn
ideme na čučo? sunajn 2011-01-09 14:41:43
Ani očipuiči ani malagelo, a potom aby sa nám robiť chcelo... Túúúúdle!
 
sunajn
čo teraz.. sunajn 2011-01-09 14:37:53
Ako chceš budovať nové ephoto na skornatelých užívateľoch? Veď aj kapčoši ostali kapčošmi...
 
sunajn
vlek sunajn 2011-01-09 14:30:23
UF, to vyzerá ako v kovošrote. Ale majú tam pekné svetlo
 
sunajn
na lyžovačke sunajn 2011-01-09 14:27:57
Keby nemali červené líca poviem, že to v ateliéri fotené. Alebóóó... si im ich pošúchal, alebóóó... dal hriatuo
PS: Odkiaľ poznáš Džennifer Aniston, to je tá vľavo, že?
 
na lyžovačke Slavo Jancisin 2011-01-08 15:18:56
tak táto fotka má gule ... teda impakt a sakra dobré svetlo
 
daniela-4
kaplnka 2 daniela-4 2011-01-07 19:01:54
jeeeda ake pekne....ako pise anena.prijemny pohlad.
 
Moppo
kaplnka 3 Moppo 2011-01-07 17:08:36
takéto veci ti fakt idú
 
Moppo
kaplnka 2 Moppo 2011-01-07 17:07:19
Krásna fotografia,tu samotnu kaplnku som uz videl na kritike nemýlim sa? uz vtedy to bolo super no teraz je to este lepšie
 
walde
kaplnka 2 walde 2011-01-07 09:16:33
po všetkých stánkach vydarená fotografia
 
Radovan
kaplnka 2 Radovan 2011-01-07 03:26:45
Velmi pekne kompozicne aj farebenie mam z tejto fotografie prijemny pocit.
 
Radovan
kaplnka 3 Radovan 2011-01-07 03:25:13
Zaujimavy pohlad na kaplnku. Pacia sa mi tie farby a zaujimave svetlo.
 
Rasty Gibel
kaplnka Rasty Gibel 2011-01-07 00:23:27
Paci sa mi
 
Anena
vlek Anena 2011-01-06 23:47:30
Pekne podvecerne svetlo.
 
Anena
kaplnka 3 Anena 2011-01-06 23:46:13
Peknee
 
Anena
kaplnka 2 Anena 2011-01-06 23:45:37
Paci sa mi tato kaplnka .Ten strom j chrani a objima
 
Anena
na lyžovačke Anena 2011-01-06 23:43:55
Vyborna momentka, mladost radost.
 
pedros.02
na lyžovačke pedros.02 2011-01-06 23:00:47
pekná momentka
 
falatka
čo teraz.. falatka 2011-01-06 22:40:06
pekne-prozaicky
 
Stránok 115 z 124