Lenka.. Mirka ..ham Tánička .. v temnote Lívia :-) Marián Varga skryté myšlienky v ľalii 2 zrkadlenie
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-10 21:35:08
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
Marcel Rebro
čo teraz.. Marcel Rebro 2011-01-06 14:16:13
To bude asi v tom že to je známa osobnosť. Volá sa tušim Dezider Vee ...
 
Marcel Rebro
čo teraz.. Marcel Rebro 2011-01-06 14:13:16
tak dobru noc
 
fotografik
na lyžovačke fotografik 2011-01-06 14:10:14
Veľmi pekný duopotrét.....Spontánne,dobré svetlo a srší z nich pozitívna energia
 
atiris
na lyžovačke atiris 2011-01-06 13:44:56
Výborne zachytený moment.
 
Stratený Stano
čo teraz.. Stratený Stano 2011-01-06 08:04:02
Ahoj Zolec - vrátil si sa síce na nové Ephoto, ktoré ale vôbec NIE JE SPRAVODLIVÉ. Systém dostal nový šat, trochu komplikovanejšie vyhodnocovanie, ale polnočná mafia opäť jasá, lebo sa nič nezmenilo.
Nemám proti tebe naozaj nič osobné a ani netvrdím, že to robíš premyslene, ale keďže vidím, že opäť funguješ po polnoci ako kedysi, dovolil som si práve u teba na tento problém Ephota poukázať a dúfam, že sa rozprúdi debata. Tému zakladať nejdem, nechcem byť zasa označený za rýpača, nech sa na to podujme niekto iný, ja si potom prilejem olej do ohníka...
 
Sandal
čo teraz.. Sandal 2011-01-06 07:37:40
Čo teraz?
Osadiť dvere + zapojiť vypínač ... a určite toho bude viac na robotu.Ruky von z vreciek,vyhrnúť rukávy a iďme
 
Iwn*
10 sestier Iwn* 2011-01-06 01:40:51
Ešte chýbal otáznik: \"?\"
 
Iwn*
10 sestier Iwn* 2011-01-06 01:24:18
Pekne
Aj si im tú fotku poslal, lebo by si zaslúžili za to, ako pekne zapózovali
 
Nico 1
ideme na čučo? Nico 1 2011-01-05 23:06:43
Skveléé.Akurát premýčlam či tá osoba v popredí je žena alebo chlap
 
walde
10 sestier walde 2011-01-05 20:32:54
zaujalo...pekne zapózovali...aj čokoládka bola??
 
Anena
10 sestier Anena 2011-01-05 14:15:52
Mrco ,ten Tvoj komentar je uzasny
 
Marcel Rebro
10 sestier Marcel Rebro 2011-01-05 12:12:02
ako by ich jedna aňuta mala
 
Anena
10 sestier Anena 2011-01-05 10:50:26
Vyborny zaber.
 
Anena
ideme na čučo? Anena 2011-01-05 10:46:16
Super!!
No, dobri su ako diskuruju na chodniku.
 
PaPi
ideme na čučo? PaPi 2011-01-05 07:14:57
Vyborna, paci sa
 
Lívia Lu2nek 2011-01-04 23:03:47
Na mě to působí hodně příjemně. Plusem je i ta čb. Možná nějaké trochu lepší světlo, ta zmíněná odrazka by asi pomohla, jelikož má na tváři pár takových výrazných stínů, ty by pomohla zmírnit a trochu prosvětlit.
 
Lívia slavmiro 2011-01-04 14:51:44
astonishing!
 
Marcel Rebro
chlapec a pes Marcel Rebro 2011-01-04 11:24:18
spravidla podobne cipovyny neriesim, ale pre mna foto (vcerajsieho) dna ... ale nazor vacsiny ma prednost
 
dur0
Lívia dur0 2011-01-04 11:01:00
velmi fotogenicke dievca
 
zdenoxl
Lívia zdenoxl 2011-01-04 10:35:04
Pekny portret, paci sa mi svetlo, predpokladam, ze prirodzene denne...
 
Stránok 116 z 124