Mirka hypnotic cat Lenka.. chlapec a pes večerno - svadobná svadobná :-) Tánička .. skryté myšlienky Tánička ..... krásy hôr
zolec

O mne

Niečo o mne: http://www.ephoto.sk/fotoscena/rozhovory/rozhovor-zoltan-kremnican/
Motto:
Ponúkam služby: fotenie v ateliéri
fotenie v exteriéri
fotenie svadieb a akcií
reklamná fotografia
portréty
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Zolo
Priezvisko: Kremničan
Mesto: Veľký Krtíš
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť: Pokročilý
Členom ePhota od: 25. 11. 2010
Posledná aktivita: 2026-06-24 22:57:37
Status: offline

Kontakt

zolo.kremnican Facebook: zolo.kremnican
Web stránka: http://www.kremnican.sk/

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Alpha DSLR-A700
Sony Alpha DSLR-A900
Minolta Dynax 5
Sony Alpha NEX-6
Sony Alpha SLT-A77II
Moje objektívy: Sigma 50mm F1.4 EX DG HSM
Tamron 17-50mm F/2.8 AF SP XR Di-II LD Asp IF
Tamron 90mm f/2.8 AF SP DI Macro
Tamron 70-200mm F/2.8 AF SP Di LD (IF) Macro
Sony 20mm f/2.8 SAL-20F28
Sigma 85mm f/1.4 EX DG HSM
Sigma 17-50mm f/2.8 EX DC OS HSM
Sony 28-75mm f/2.8 SAM
Príslušenstvo: Blesky HVL-F20AM, HVL-F43AM, HVL-F58AM, ... a iné...
Anena
Paula Anena 2011-01-12 21:23:09
Tie portrety Ti idu.
Paci sa mi svetlo.
A...
 
Anena
Lívia a bubliny Anena 2011-01-12 21:21:17
Velmi pekna fotka, pozitivna.
 
vladimirM
Lívia a bubliny vladimirM 2011-01-12 20:39:22
pekna fotecka
 
Anena
Lenočka Anena 2011-01-12 14:37:36
Citala som v mudrych knihach a pocula viackrat od skusenych fotografov, ze takto by to nemalo byt.
Kedze je to podla knihy od svetovvych fotografov , ako pises, vyplyvaju mi z toho dve moznosti:
*Renomovani fotografi si mozu dovolit cokolvek, su znami a vsetko sa im odpusti.
+Pravidla su na to, aby sa porusovali.


 
martinK
Lenočka martinK 2011-01-11 22:51:52
stavim sa ze v tej knihe bola ale ruka bez prstenov
 
Lenočka Lu2nek 2011-01-11 17:53:34
Fajn.
 
Matúš Koprda
rybníková Matúš Koprda 2011-01-11 10:10:46
Podľa mňa tiež lepšie... Až na tú vodu, na pôvodnej bola voda lepšia, to doostrenie jej podľa mňa nepomohlo
 
rybníková Gomezko 2011-01-10 22:17:40
Môže byť...
 
JaroD.
rybníková JaroD. 2011-01-10 18:20:56
Ta nová úprava je výborná.
 
Stratený Stano
rybníková Stratený Stano 2011-01-10 15:44:36
P.S. Stihol si to celkom rýchlo, takže až také prácne to nie je a oplatí sa trochu nad fotkou posedieť...
 
Stratený Stano
rybníková Stratený Stano 2011-01-10 15:43:44
Ako nechcem sa chváliť, ale dobre som ti poradil... Obloha je výraznejšia, čierne prepaly zmizli, nahradilo ich prekreslenie, histogram sa rozšíril.
Aby som bol celkom spokojný, doklonoval by som na tej upravenej do \"okna\" na konci móla tmavšiu vodičku, lebo tá svetlá časť oproti okoliu svieti...
Teším sa na ďalšiu spoluprácu a ostávam so súdružským pozdravom Česť našej práci...
 
SteveS
na lyžovačke SteveS 2011-01-10 12:12:57
veselá a milá fotka, ale to už vieš, písal som to uiž raz pod ńu :- )
 
Karol Ox
rybníková Karol Ox 2011-01-10 07:58:00
páči
 
Yano75
kaplnka 2 Yano75 2011-01-09 17:07:09
prijemna...
 
Nico 1
ideme na čučo? Nico 1 2011-01-09 17:05:58
 
sunajn
na lyžovačke sunajn 2011-01-09 15:55:24
Po pol litri? Lebo sa rehocú poriadne...
 
sunajn
pri sviečkach sunajn 2011-01-09 14:58:09
Chvíľka poézie... Balada!
 
sunajn
krčmová.. sunajn 2011-01-09 14:55:48
Teraz som sa vykúúpal, ta čóó ešte chcéš, móre?
 
sunajn
10 sestier sunajn 2011-01-09 14:53:14
A nemala?
 
sunajn
10 sestier sunajn 2011-01-09 14:52:41
Šumné
 
Stránok 114 z 124