Hore
Fórum » O FOTOGRAFOVANÍ
 

vytvarný portrét

nataly
nataly 2009-11-22 21:38:57+01
Dobry den.Prosim Vas vie mi niekto vysvetlit,co je to vytvarny portret?Velmi to ptorebujem.Dakujem
 
2010-01-11 09:33:56+01
Som rad, ze si okamzite poznal, ze som neprajnik.... Fakt!

Opak je pravdou... ja by som naopak doprial aby sa tam dostal niekto, kto na to aj realne ma vlohy...

Okrem toho, nechcem byt zly, ale podla tych par fotografii, co tu slecna ma, je to vazne strata casu, a to nevravim o tom, ze sa hlasi na skolu a nevie si ani definovat pojmy... Takze nema ani jedno a ani druhe... - nebrat osobne, len konstatacia - podla mna este hoodne co robit, nez sa bude moct uchadzayňt o prijatie... No ale je to jej boj, nie moj...
 
nataly
2010-01-11 10:34:34+01
v poriadku,je to vas nazor a ja ho berem...ked som vsak bola na konzultaciach na tej skole,povedali mi nieco uplne ine,nez si myslite vy.navyse je to vsetko o subjtivnych pocitoch,neda sa to hodnotit objektivne...a pytala som sa o radu,nie to posudok,ci ma zmysel tam ist.takze za tu radu este raz dakujem a zelam vam pekny den.
 
nataly
2010-01-11 10:37:39+01
dakujem,mam podobnu zivotnu filozofiu:)ked niekto nieco chce,nech za tym ide
 
PRINST
2010-01-11 11:42:48+01
Vážený pane, myslím si, že by sme si mali niektoré veci ujasniť !
- nereagoval som na žiadny Váš príspevok, reagoval som na príspevok tejto mladej dámy, amatérskej fotografky, ktorá má abície stať sa fotografkou a chce si rozšíriť odborné fotografické vzdelanie, ale je pravda, bol som ovplyvnený i tou Vašou sarkastickou poznámkou na jej adresu ...
- nikdy som nenazval Vás žiadnym neprajníkom ...
- ale ani z tohto Vášho príspevku - dovolím si časť odcitovať :
´ okamzite poznal, ze som neprajnik.... Fakt! Opak je pravdou... ´
to také jednoznačné nie je - len tam je to Vaše slovné tvrdenie, ale
z ďalšieho textu tiež mi nepripadá, že by ste voči nej boli ´ prajníkom ´
- Vy máte asi odborné fotografické vzdelanie a možno i vysokú školu a možno ste i veštcom / keď viete predpovedať jej fotografickú budúcnosť ... / ale nemyslím si, že to bolo prinajmenšom slušné ...
- možno ste dobrý fotograf, možno ste i umelec - toto ja neviem posúdiť - ja nemám žiadne ´fotografické vzdelanie´ ale viem, že nie ste ani žiadny ´Michelangelo vo fotografii´ a tak neviem, či by Vám neosožilo trochu zostúpiť z toho Vášho ´Olympu´ - lebo ktovie aký je pevný a pády bývajú dosť bolestivé...
- nehnevajte sa ale, pripadáte mi tak trochu ako ´umelci´ čo si myslia, že nad nich už nikto nie je a nikto sa k ich tvorbe nemôže ani priblížiť, že len to čo oni tvoria je to pravé umelecké, ale umenie je veľakrát dosť subjektívne a to čo sa páči jednému nemusí sa páčiť druhému, preto by bolo namieste byť tak trochu i tolerantným ...
- pasovali ste sa v tomto vlákne na samozvaného kritika, ktorý to tu skritizoval, na základe niekoľkých fotiek fotografky amatérky na tomto portále, pričom vôbec nepoznáte napr. ďalšiu jej tvorbu a pod. a následne ste je predpovadli - podľa Vás ´prajnú´ budúcnosť ...
- v žiadnom prípade nepovažujte tento môj príspevok ako samozvané hodnotenie Vás a Vašich komentárov, nebodaj nejakého útoku na Vašu osobu a tvorbu - keby ste priamo neboli reagovali na môj príspevok, ktorý nebol určený Vám, tak by som určite tento môj príspevok nikdy nenapísal...
Pre mňa táto diskúzia týmto končí !
Prajem Vám a všetkým ďalším účastníkom pekný deň a zároveň sa ospravedlňujem, za odbočenie od témy.
 
Ultra TXF
2010-01-11 12:12:46+01
príspevok od: nataly
dakujem,mam podobnu zivotnu filozofiu:)ked niekto nieco chce,nech za tym ide
Ahoj nataly, len pekne choď,ja mať tvoje roky,tiež by som išiel :)
 
2010-01-11 12:18:34+01
Hm...;)))

Tak dik...

Za rozbor a i za vysvetlenie, ze jedine slusne je mazanie medu okolo ust,.. Zapisem si to.. ;°)
 
slavmiro
2010-01-11 16:12:31+01
ale ved to je na tomto serveri nepisane pravidlo, ziadne vyjadrenia ze nieco na nieco nema, ze sa nieco hra nieco co nie je.. A osobna hygiena je total_tabu.. ;)
 
slavmiro
2010-01-11 16:13:39+01
príspevok od: luksmiesny
chcel by som sa opýtať či sa za výtvarný portrét považuje aj toto
humorista :o)
 
luksmiesny
2010-01-11 19:15:36+01
príspevok od: slavmiro
humorista :o)
:) postreh
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()