Hore
Fórum » Pokec
 

cena fotenia akcie

roland.papp
roland.papp 2016-07-21 22:31:09+02
ahojte potreboval by som radu ,pozvali ma na fotenie v sobotu na diskoteku pozvanku som dostal priamo od majitela miesta ,nie je to nic velkeho cca 250 ludi a mal by som odovzdat cca 60-70 fotiek otazka je kolko by som mohol vypitat euracov ? ešte som nebol takto fotit akciu takze netusim ako sa pohybuju ceny . diky moc za rady
 
sylvicka
2016-07-24 13:02:54+02
príspevok od: Roman Point
Tieto niektoré rady sú presne tie impulzi ktoré kurwia fotografom ktorí sa živia fotkou a majú to ako remeslo a obživu.
Koľkí z Vás si myslia že šéf alebo prevádzkar tej diskotéky po fotení za 20-30€ bude ešte niekedy ochotný zaplatiť za nafotenie akcie viac než 40-50€ ? Potom bude každý vyplakavat ako zle je fotenie platené a ako dobre zarábajú fotografi v zahraničí. Bohužiaľ môže za to hlúpa slovenská mentalita.
Radšej zadarmo než si vypýtať cenu ktorá zničí trh..
súhlas
Okrem poslednej vety
 
kaFOtka
2016-07-24 13:05:11+02
príspevok od: Roman Point
Tieto niektoré rady sú presne tie impulzi ktoré kurwia fotografom ktorí sa živia fotkou a majú to ako remeslo a obživu.
Koľkí z Vás si myslia že šéf alebo prevádzkar tej diskotéky po fotení za 20-30€ bude ešte niekedy ochotný zaplatiť za nafotenie akcie viac než 40-50€ ? Potom bude každý vyplakavat ako zle je fotenie platené a ako dobre zarábajú fotografi v zahraničí. Bohužiaľ môže za to hlúpa slovenská mentalita.
Radšej zadarmo než si vypýtať cenu ktorá zničí trh..
dobry profesionalny fotograf nemoze byt nikdy ohrozeny amatermi, ktori to robia pod cenu... v kazdom odvetvi sa najde niekto, kto to jednoducho MUSI ROBIT LACNO, lebo jeho znalosti nie su na takej urovni aby si pytal odmenu ako za profi vykon - ale to je potom na tom vysledku vidiet - a to plati ci uz ide o fotografovanie, alebo o akukolvek inu sluzbu. A ak si ta raz niekto nemoze dovolit, tak si ta jednoducho neobjedna - nech si akokolvek dobry. Ale to uz je potom problem toho klienta a nie toho amatera. To je ako keby Ferrari povedalo, ze Skoda nici trh, lebo predava auta lacno
 
sylvicka
2016-07-24 13:13:49+02
príspevok od: Roman Point
Tieto niektoré rady sú presne tie impulzi ktoré kurwia fotografom ktorí sa živia fotkou a majú to ako remeslo a obživu.
Koľkí z Vás si myslia že šéf alebo prevádzkar tej diskotéky po fotení za 20-30€ bude ešte niekedy ochotný zaplatiť za nafotenie akcie viac než 40-50€ ? Potom bude každý vyplakavat ako zle je fotenie platené a ako dobre zarábajú fotografi v zahraničí. Bohužiaľ môže za to hlúpa slovenská mentalita.
Radšej zadarmo než si vypýtať cenu ktorá zničí trh..
súhlas. Okrem poslednej vety.
Zadarmo zničí tiež trh. Celkom devalvuje profesiu fotografa.
Chcela by som vidieť tú upratovačku ktorá by mi prišla upratať len tak, na päť hodín zadarmo. Nechápem prečo ľudia automaticky berú fotografa ako toho, čo pracuje zadarmo a ešte k tomu na vlastné náklady.
 
inkubbus
2016-07-24 13:32:18+02
príspevok od: sylvicka
súhlas. Okrem poslednej vety.
Zadarmo zničí tiež trh. Celkom devalvuje profesiu fotografa.
Chcela by som vidieť tú upratovačku ktorá by mi prišla upratať len tak, na päť hodín zadarmo. Nechápem prečo ľudia automaticky berú fotografa ako toho, čo pracuje zadarmo a ešte k tomu na vlastné náklady.
lebo za fotografa sa dnes považuje každý kto má foťák. bez ohľadu na to či má nejaké patričné vzdelanie, skúsenosti či živnosť.
 
om1ci
2016-07-24 17:41:43+02
tak
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()