Hore
Fórum » Ako fotografovať?
 

Pokračovať či nie?

adam021
adam021 2014-01-16 22:59:01+01
Zdravím, chcel som sa vás spýtať na váš názor, teraz je to presne rok, čo mám zrkadlovku a neviem sa rozhodnúť či vo fotení pokračovať alebo nie. Venujem sa tomu len ak mám voľný čas. Ďakujem
 
rk.
2014-01-17 14:53:49+01
príspevok od: Marcel Rebro
... a na svetový mier si zabudol?
sfetovy mier necham misskam
 
rasto.tn
2014-01-17 14:58:47+01
príspevok od: adam021
Zdravím, chcel som sa vás spýtať na váš názor, teraz je to presne rok, čo mám zrkadlovku a neviem sa rozhodnúť či vo fotení pokračovať alebo nie. Venujem sa tomu len ak mám voľný čas. Ďakujem
Tvoja otázka postráda logiku. Ak ťa niečo baví, tak to môžeš robiť aj na veľmi nízkej úrovni. Azda si myslíš, že amatérski cyklisti sa porovnávajú so Saganom a keď nedosiahnu jeho úroveň, tak to zabalia? Nie. Tí bicyklujú aj naďalej svojim tempom, vychutnávajú si chvíle na biku a o tom to je.
___
U fotografie je to podobné. Zmysel fotografie nie je ten, aby si musel dosiahnúť nejakú vyššiu profi úroveň a aby si pravidelne musel uploadovať fotky na foto weby. Kľudne foť sám pre seba, svoje fotky ukáž svojej rodine, známym... PS: buď rád, že ti kamarátka otvorenie povie, že fotíš zle, je to vždy lepšie, ako keby ti má ťahať pod nos medové motúzy.
 
adam021
2014-01-17 15:13:24+01
príspevok od: tadzesi
Skus sa na to opytat svojej mamky, babky, dedka... Fakt otazka na ktoru ti cudzi ludia po zhliadnuti 5 foto daju adekvatnu odpoved. Ak robis konicek koli niekomu, tak to rovno zabal. Ak konicek koli konicku, tak smelo dalej.
kvoli tomu že ma to baví
 
Džema
2014-01-17 15:24:50+01
príspevok od: adam021
kvoli tomu že ma to baví
Tak co potom riesis?Bavi ta to?ocividne hej.Tak pokracuj....
 
martin9113
2014-01-17 16:24:36+01
príspevok od: radoadamek
no posielat sem fotky na kritiku som po case zistil ze neni uplne najvhodnejsie, vo vacsom pripade kritika o ho... bez urazky, niekedy aj posmesky, nielen u mna ale som si to vsimol aj u inych uzivatelov........
cize sa chces ucit fotit ale nie na vlastnych chybach. co tak urazky nevnimat a brat si ku srdcu iba rady.
 
tomis.ales
2014-01-17 18:49:58+01
Nechapem, treba vobec reagovat na takuto otazku???
 
alkaline
2014-01-17 21:24:04+01
...a prečo nie...?...
...je normálne pochybovať...
...a vtedy sa hodí nejaké to slovo...



 
kubizmus
externý redaktor 2014-01-18 02:54:43+01
Samozrejme, ze nie posli mi zrkadlovku, ja budem vedet co s nou
 
scoty
2014-01-18 14:21:24+01
To by si mal vediet najlepsie sam... mna to uz drzi roky a vobec nemam v plane sa toho vzdat...
 
alexmenti
2014-01-18 16:13:57+01
príspevok od: adam021
Zdravím, chcel som sa vás spýtať na váš názor, teraz je to presne rok, čo mám zrkadlovku a neviem sa rozhodnúť či vo fotení pokračovať alebo nie. Venujem sa tomu len ak mám voľný čas. Ďakujem
najlepšie je hodiť si mincu...padne rub - fotím, padne líce - nefotím......samozrejme srandujem, pretože na takúto otázku sa fakt dá odpovedať len z maximálneho nadhľadu, alebo sprosto...moja vážna odpoveď je: ak si svojprávny človek, tak si odpovedz na svoju otázku sám...
 
radoadamek
2014-01-19 20:11:26+01
príspevok od: martin9113
cize sa chces ucit fotit ale nie na vlastnych chybach. co tak urazky nevnimat a brat si ku srdcu iba rady.
ja si urazky nevsimam ale Slovaci a aj tu na ephote nevedia konstruktivne kritizovat, poriadne poradit...skor len drbu ze to je zle.
je to tak bohuzial
 
trnavsky
2014-01-19 23:04:31+01
Ak pochybuješ, daj si pauzu na 2 mesiace. Za ten čas sa venuj iným záľubám, "oddýchneš" si od fotenia. A potom budeš mať jasnejšie. Budeš vidieť či ti to chýba, alebo nie.
 
Martin8101
2014-01-20 06:43:38+01
príspevok od: radoadamek
ja si urazky nevsimam ale Slovaci a aj tu na ephote nevedia konstruktivne kritizovat, poriadne poradit...skor len drbu ze to je zle.
je to tak bohuzial
Ale ved to nie je o "drbani" - je tu zopar ironickych komentarov, ale arogantne sa tu myslim nevyjadril nikto. Ono to je trochu pochopitelne, pretoze tato skupina poradi ohladom aparatu, objektivov, prislusenstva a kopy inych veci a tém. Ale na takuto Hamletovsku otazku si kazdy musi odpovedat sam - ved z par viet a fotiek tazko posudit, kolko ma na to clovek casu, ake ma finacne moznosti, ci ho to skutocne bavi... ak ho to bavi (a tym myslim prezeranie fotiek, citanie for, tutorialov a pod) tak by mal ostat a skusat. Ale nech necaka, ze si kupi zrkadlovku, spravi 2-tisic cvakov a jeho fotky sa budu podobat na tie, ktore na nete obdivuje - za tym je obrovske mnozstvo studia, skusania, vedomosti, pozorovani a pod. Niektori to "studuju" cely zivot...
No a teraz ja mam jednu otazku: Hravam futbal na okresnej urovni - zena mi nadava, pretoze kvoli tomu nebyvam s detmi v nedelu, sem-tam mam aj nejaky uraz, aj bez urazu ma bolievaju kolena a clenky... stracam uz aj rychlost a mozno by som uz mal ist do futbaloveho dochodku... Aj ma to bavi, ale neviem, ci mam za takychto okolnosti pokracovat. Pridite prosim niekto tuto nedelu na zapas sa na mna pozriet a poradte mi, ci sa mi oplati pokracovat alebo nie
 
kovacmj
2014-01-20 22:05:44+01
príspevok od: radoadamek
no posielat sem fotky na kritiku som po case zistil ze neni uplne najvhodnejsie, vo vacsom pripade kritika o ho... bez urazky, niekedy aj posmesky, nielen u mna ale som si to vsimol aj u inych uzivatelov........
Vydržať!!!
 
om1ci
2014-01-21 12:09:39+01
Kde hráš ? Prídem pofotiť...
 
om1ci
2014-01-21 12:10:40+01
príspevok od: Martin8101
Ale ved to nie je o "drbani" - je tu zopar ironickych komentarov, ale arogantne sa tu myslim nevyjadril nikto. Ono to je trochu pochopitelne, pretoze tato skupina poradi ohladom aparatu, objektivov, prislusenstva a kopy inych veci a tém. Ale na takuto Hamletovsku otazku si kazdy musi odpovedat sam - ved z par viet a fotiek tazko posudit, kolko ma na to clovek casu, ake ma finacne moznosti, ci ho to skutocne bavi... ak ho to bavi (a tym myslim prezeranie fotiek, citanie for, tutorialov a pod) tak by mal ostat a skusat. Ale nech necaka, ze si kupi zrkadlovku, spravi 2-tisic cvakov a jeho fotky sa budu podobat na tie, ktore na nete obdivuje - za tym je obrovske mnozstvo studia, skusania, vedomosti, pozorovani a pod. Niektori to "studuju" cely zivot...
No a teraz ja mam jednu otazku: Hravam futbal na okresnej urovni - zena mi nadava, pretoze kvoli tomu nebyvam s detmi v nedelu, sem-tam mam aj nejaky uraz, aj bez urazu ma bolievaju kolena a clenky... stracam uz aj rychlost a mozno by som uz mal ist do futbaloveho dochodku... Aj ma to bavi, ale neviem, ci mam za takychto okolnosti pokracovat. Pridite prosim niekto tuto nedelu na zapas sa na mna pozriet a poradte mi, ci sa mi oplati pokracovat alebo nie
kde hráš ? prídem pofotiť
 
jan.zitniak
2014-01-21 22:20:36+01
príspevok od: adam021
Zdravím, chcel som sa vás spýtať na váš názor, teraz je to presne rok, čo mám zrkadlovku a neviem sa rozhodnúť či vo fotení pokračovať alebo nie. Venujem sa tomu len ak mám voľný čas. Ďakujem
Mne sa páčia Tvoje práce, určite pokračuj ...
 
tomatito
ocenenie redakciou 2014-01-22 01:05:21+01
drbnutejsie vlakno som v zivote nevidel...tak bud ta to bavi a nepytaj sa ostatnych alebo to rovno zabal...
 
steve2211
2014-01-22 09:26:31+01
Už to, že si založi samotné vlákno svedčí o tom, že to neni koníček pre Teba. Ak Ťa totiž niečo baví, tak to jednoducho robíš a zdokonaluješ sa bez ohľadu na prostredie v ktorom sa nachádzaš. Kto Ti môže určovať ako máš tráviť voľný čas? Jedine Ty sám..
 
pressDesign
2014-04-12 04:11:49+02
Tvoja kamaratka mozno fotit vie, ale v hlave toho asi vela nema...
Uz ked sa idem hrat na velkeho odbornika, tak nepoviem, ze "to nestoji za nic", ale ako spravny odbornik viem presne pomenovat co je zle, preco je to zle, ako to spravit lepsie. A ked je to teda fakt kamaratka, tak by si na to mohla najst aj cas a trpezlivost, zaroven trochu respektu k zaciatocnikovi. Osobne takych nafukancov nemusim a ani medzi kamaratov nezaradujem. A takych stretnes obcas aj na nete - lebo najjednoduchsie je napisat, alebo povedat, ze "to je na p*cu", ale dat si namahu a napisat objektivnu kritiku je dost tazke obcas aj pre tych znalejsich, no...
 
Strana 2 z 2
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()