Hore

Hudobný víkend

Aj počas tohtoročného leta akoby sa roztrhlo vrece s množstvom koncertov a festivalov. Pred časom sme uverejnili návod na fotografovanie koncertov, ktorý zaujal viacerých z vás.

Ak ešte nemáte program na tento víkend, ponúkame vám niekoľko tipov na koncerty, na ktorých si môžete odskúšať svoje zručnosti a znalosti získané u nás :)

Na piešťanskom letisku sa v piatok a v sobotu (4. - 5.júl) koná festival Hodokvas 2008. Ak budete mať šťastie, respektíve budete dostatočne priebojní, môžete si pri speváckych a hudobníckych výkonoch zvečniť Sex Pistols, Cypress Hill, IAMX, Monkey Business, Karpina, HT, Slobodná Európa, Čechomor či Polemic.


Stredoslováci majú možnosť skúsiť úskalia reportážnej fotky od piatku do nedele (4. - 6.júl) na Letnom jazzovom festivale Jazznica 2008 v Banskej Štiavnici. Nafoťte slovenských i zahraničných interpretov ako Oskar Rozsa Trio, Iva Bittova, Soundcheck, Ulf Wakenius & AMC Trio a iných.

V piatok a sobotu (4. - 5.júl) sa aj Domaša stane domovom mnohých hudobných fanúšikov. Ak na Orange Music Summer Domaša 2008 nebudete chýbať, cez hľadáčik vášho fotoaparátu budete sledovať hudobné skupiny či spevákov ako Desmod, Tublatanka, Zuzana Smatanová, Miro Žbirka, Aneta Langerová a mnohých ďalších.

Ak sa vám na koncertoch nepodarí prebojovať sa k hlavným objektom na pódiu, nenechajte sa odradiť, dobre sa poobzerajte, zaujímavé objekty stoja, spievajú, skáču, ... určite i vo vašej bezprostrednej blízkosti :)    

Tešíme sa na vaše koncertové úlovky! :)

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
Bacaardi
2008-07-04 13:56:12
kto chce nafotit kombinaciu opitych svin a blata sup na pohodu....
 
mirkat
2008-07-04 14:03:31
...problém je ten, že sú preč časy, keď organizátori nerobili vedu z fotografovania. Konkrétne na Hodokvase je oficiálne povolené fotografovať iba mobilmi a kompaktnými fotoaparátmi. So zrkadlovkami a fotoaparátmi s objektívmi by návštevník nemal byť vpustený do areálu festivalu. Profesionálne fotografovať majú na festivale povolené len akreditovaní novinári a fotografi. To isté platí aj pre Pohodu a môžem potvrdiť, že minulý víkend na Zelenej vode ochrankári skutočne kontrolovali obsah brašien - samozrejme dalo sa prekĺznuť alebo odviesť pozornosť, ale pri koncerte zasa kontrolovali blesky, ktoré sú tiež zakázané. Samozrejme fotenie mimo koncertov je v pohode.
 
DynamicS
2008-07-04 14:19:00
akreditacia vybavena...foto technika pripravena...
Nech len praje pocasie a osvetlovaci !!!
Hodokvaaas :)
 
julo kotus
2008-07-04 14:40:50
No, a výrobcovia neustále ignorujú naše hlasy túžobne volajúce po kompakte s veľkým senzorom a objektívom svetelnosti F1,8!!! :)
Halllo, Nikon, Canon, Pentax, Sony, Sigma....
Budíček!!!
 
bear
2008-07-04 14:56:38
Jules: bazar a olympus 2040z, 3040z, 4040z, 5050z:-) Senzor by mohol byt aj vacsi, ale 4040z mala len 4MP, takze aj pri ISO400 bol sum este celkom OK
 

Ďalší článok z kategórie

Z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované