Hore

5 tipov na vianočný darček z vlastných fotografií

Vianoce už klopú na dvere a my si musíme opäť lámať hlavu na tým, čo darovať našim najbližším. Či už ste zanietený hobby fotograf alebo profesionál, ktorého fotka živí, môžete darovať osobné a kreatívne darčeky pre každého člena rodiny. Navyše tak uchováte vaše najkrajšie fotografie a budete ich mať na očiach po celý rok.

CEWE FOTOKNIHA


Vaše najkrajšie spomienky z celého roka môžete uchovať v CEWE FOTOKNIHE. Či už pôjde o rodinnú, cestovateľskú alebo svadobnú fotoknihu, je len na vás. Na výber máte až deväť formátov - od mini až po XXL, šesť typov papiera a päť typov väzby. Obálku vašej fotoknihy môžete ozdobiť exkluzívnym zlatým, zlato-ružovým, strieborným alebo lesklým efektom. Tento efekt je možné použiť na písmo, rámčeky a vybrané kliparty. Jednoducho si zadarmo stiahnete softvér CEWE fotosvet na stránke cewe.sk a môžete začať. V softvéri máte k dispozícii aj veľké množstvo predlôh, s ktorými bude vaša fotokniha hotová raz-dva.

ZDROJ | CEWE

CEWE kalendár na rok 2022


Osobným kalendárom
plným fotografií z uplynulého roka potešíte rodičov, starých rodičov aj seba samého. Skvele v ňom vyniknú nie len rodinné a cestovateľské fotografie alebo fotografie krajiny. Stačí len 12 fotografií a darček je na svete. Na výber máte veľký výber formátov, kalendárií a hotových šablón. Ku CEWE kalendáru si môžete doobjednať aj štýlovú drevenú lištu alebo darčekový obal.

ZDROJ | CEWE

Fotoobrazy zútulnia každý priestor

Vyberte ten najkrajší záber roka a vytvorte osobný CEWE fotoobraz. Klasika, ktorá nikdy nevyjde z módy je foto na plátno. Plátenná tkania s hrúbkou 340 g/m² natiahnutá na drevenom ráme dodá vašim motívom umelecký vzhľad. Ak máte radi matný povrch, vyskúšajte tlač na hliníkovej platni – Alu-Dibond alebo foto na penovej platni. Pre náročných máme niečo špeciálne Gallery Print – vaša fotografia bude vytlačená priamo pod 4 mm hrubé akrylátové sklo a zozadu spevnená 3 mm hrubou hliníkovou doskou.

ZDROJ | CEWE

Hexxas


Šesťuholníkové dlaždice Hexxas sú originálne a kreatívne. Môžete si vybrať jeden motív rozložený na viacerých dlaždiciach, alebo dať na každú dlaždicu inú fotku. Fotodlaždice môžete postupne dopĺňať. Vaše obľúbené momenty tak dostanú úplne iný rozmer.


ZDROJ | CEWE

Obal na telefón


Smartfón používame denno-denne a preto ho musíme aj dôsledne chrániť. Vďaka našim obalom s vlastnou fotografiou ho môžete mať v bezpečí po celý rok. Výber je naozaj široký, vyše 10 variant pre viac ako 300 modelov smartfónov. Objavte aj našu novinku –praktický obal na mobil so šnúrkou.


ZDROJ | CEWE

A na záver to najlepšie – na všetky naše CEWE fotoprodukty poskytujeme 100% garanciu spokojnosti. To znamená, že ak do 4 týždňov od doručenia vašej objednávky nebudete spokojní, vrátime vám kúpnu cenu alebo váš produkt vyrobíme ešte raz. A pretože je udržateľnosť pre CEWE veľmi dôležitá, je naša výroba klimaticky neutrálna.

Kompletnú ponuku všetkých fotoproduktov nájdete na cewe.sk

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia