Hore

Cashback: Získajte späť desiatky eur za vaše nákupy

Nakupovanie v e-shopoch je modernou súčasťou našich životov. Nie je sa ale prečo diviť. Internet ponúka množstvo zaujímavých obchodov, v ktorých nájdete produkty od výmyslu sveta. Aj nákupy na internete však vedia poriadne potrápiť peňaženku. Práve preto vám cashbackový portál Tipli pomôže ľahko ušetriť.

Vrátenie peňazí z vašich nákupov

Portál Tipli ponúka možnosť získania cashbacku, teda peňazí späť, z každého vášho nákupu cez internet. Na Tipli.sk nájdete viac ako 200 obchodov, kde môžete nakúpiť a odkiaľ sa vám časť peňazí z nákupu opäť vráti. Tipli funguje na veľmi jednoduchom princípe. Stačí sa zaregistrovať na Tipli, prekliknúť sa do vášho obľúbeného e-shopu a už len nakupovať ako zvyčajne. Peniaze sa vám sami vrátia na váš účet. Nezabudnite však pri registrácií na Tipli vyplniť číslo vášho účtu, kam sa má odmena vrátiť.

Výška odmeny je pri každom obchode iná, v niektorých prípadoch sa môže vyšplhať až na 10 %. Napríklad v obľúbenom e-shope BonPrix získate cashback až 4,5 %. To znamená, že z vami minutej sumy sa vám naspäť vráti až 4,5 %. Okrem obchodov s módou a módnymi doplnkami nájdete na Tipli.sk aj kategórie obchodov akými sú elektro, produkty pre mamičky a deti, kozmetika, lekárne, športové produkty, produkty do domácnosti, nábytok, chovateľské potreby či služby, ako napríklad bankovníctvo alebo cestovanie. Na stránke Hotels.com si môžete nájsť špičkové ubytovanie a využiť pritom cashback až 3 %.

  

Celoročné zľavy s Tipli

Cashback ale nie je to jediné, vďaka čomu môžete ušetriť. Cieľom portálu Tipli je, aby ste pri svojich nákupoch na internete využili čo najviac výhod. Práve z toho dôvodu nájdete na Tipli.sk aj aktuálne zľavy a kupóny, ktoré môžete v konkrétnych obchodoch použiť. Ak sa teda prekliknete do obchodu cez Tipli, na profile obchodu nájdete zároveň aj zľavové kupóny, ktoré si môžete opísať a pri platbe použiť. Ak obchod navyše ponúka aj cashback, ušetríte hneď dvakrát. Nákupy na internete sa vďaka Tipli stanú výhodnejšie, ako kedykoľvek predtým.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované