Hore

Fotokniha v smartfóne

Fotokniha alebo iné fotoprodukty ako fotoobraz, puzzle, hrnček atď. môžu byť vhodnými darčekmi na rôzne príležitosti. Ak nemáte dostatok času, aby ste si sadli za svoj notebook a vytvorili si fotoknihu v počítačovom programe alebo online, skúste si stiahnuť a nainštalovať aplikáciu do smartfónu. Ten máte poruke kdekoľvek a kedykoľvek.

Dobrým riešením je aplikácia HappyFoto-MOBILE od spoločnosti HappyFoto, ktorú si stiahnete zadarmo v AppStore alebo Google Play. Ovládanie aplikácie je jednoduché a samotná aplikácia je intuitívna a priateľská k užívateľovi. V prípade, ak má užívateľ nejasnosti s ovládaním aplikácie, na porúdzi je mu vždy tichý spoločník GoHappy, ktorý sa zjaví na každom displeji v podobe zeleného žabiačika a pomôže v každej chvíli.

Postup vytvorenia fotoknihy je jednoduchý. Na úvodnej ploche aplikácie si vyberiete fotoknihy. Následne vás aplikácia vyzve, aby ste vybrali fotografie, ktoré chcete použiť. Môžu to byť ľubovoľné fotografie z vašich dovoleniek, osláv, zaujímavých miest, udalostí a pod. Prostredníctvom pomocníka GoHappy si vyberiete tému a požadovaný počet strán. Pri tvorbe knihy si môžete zvoliť rôzne pozadia strán, rôzne orámovania fotografií a textovanie s výberom rôznych fontov. Výhodou aplikácie je to, že pracuje s aktuálnymi fotografiami z fotobanky mobilného zariadenia. Fotky nemusíte importovať, ako  pri práci na notebooku.

Ešte jednoduchšie je objednať fotografie či vytvoriť fotoobraz, puzzle, hrnček, podložku pod myš alebo vankúš s vlastnou fotografiou. Pri tvorbe týchto výrobkov pracujete iba s jednou fotografiou. Text, pozadie a ďalšie doplnky v tomto prípade vytvoríte oveľa rýchlejšie. V závere vás aplikácia prevedie niekoľkými krokmi k finálnemu objednaniu výrobku. Aplikáciu si obľúbia hlavne tí užívatelia, ktorí radi pracujú na smartfónoch.

www.happyfoto.sk

    
    

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
duroslav
2016-05-10 10:35:05
Komu je takáto aplikácia určená? Veď to musí byť total nepohodlné skladať fotoknihu na malom displeji telefónu v porovnaní s displejom normálneho PC resp. notebooku.
 
happyfoto
2016-05-11 15:03:06
Verte, že kníh zhotovených na mobile vyrábame čoraz viac.
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia

ČLÁNKY - aktuálne diskutované