Hore

Pretvorte svoju domácnosť na kreatívny park

Aktuálna situácia pandémie koronavírusu nás „uväznila“ v našich príbytkoch. Po prvých týždňoch už takmer každý z vás niekoľkokrát vyluxoval podlahu, umyl okná, poutieral prach, či si s deťmi pozrel celú zásobu animovaných filmov. Spolu s Canonom prinášame niekoľko tipov, ktoré kreatívne vyplnia čas strávený v domácej karanténe.

Konečne nadišiel ten čas, kedy si nerušene môžete sadnúť a pretriediť fotky nielen z poslednej dovolenky, ale aj tých ďalších za posledných minimálne 5 rokov. Zaspomínajte si so svojou polovičkou alebo deťmi na spoločné chvíle, prehodnoťte svoje účesy (možno je na čase zmeniť kaderníctvo), ako sa vám darí dodržiavať novoročné predsavzatia v chudnutí alebo sa len tak zahrejte pohľadom na slnečné pláže. A teraz prichádza tá najlepšia chvíľa – výroba fotoalbumu! Perfektným pomocníkom pre tvorbu kreatívnych a originálnych fotoalbumov je kompaktná tlačiareň Canon SELPHY CP1300. Doprajte si rýchlu bezdrôtovú tlač z inteligentných zariadení pomocou aplikácie Canon PRINT, služieb MopriaTM, Apple AirPrintTM a tlačidla Wi-Fi. Skombinujte zábery z viacerých smartfónov pomocou funkcie Part Shuffle, doplňte do fotografie prúžky ako z fotokabínky, či dajte fotkám špeciálny rozmer vďaka štyrom rôznym povrchovým úpravám. A teraz prichádza tá najkreatívnejšia časť – tvorba fotoalbumu!

  • Ako základ fotoalbumu je vhodné použiť zošit s tvrdými doskami a tvrdšími listami (aby zvládli nalepovanie fotiek a ďalších doplnkov). Využiť môžete aj krúžkové dosiek s vkladacími listami.
  • Najdôležitejšou časťou prípravy a výroby fotoalbumu je samozrejme tlač vybraných fotiek. Spomínaná tlačiareň SELPHY CP1300 ponúkne tlač skutočne kvalitných fotografií, no ak si chcete uľahčiť prácu, tak odporúčame tlačiareň Canon PIXMA TS6350, na ktorej si ich môžete rovno vytlačiť na samolepiaci papier.
  • Najnáročnejšiu časť prípravy máme za sebou a teraz vás čaká tá pravá zábava – doplnky. Využiť môžete čokoľvek vás napadne – samolepky, washi pásky alebo trblietky. Inšpirácie nájdete aj na Canon Creative Park – databáze plnej doplnkov pre tvorbu kreatívnych fotoalbumov voľne k stiahnutiu. Stačí ich len vytlačiť, vystrihnúť a nalepiť.
  • Samotné zostavovanie albumu môže zabrať aj niekoľko hodín, ale aktuálne ho zrejme máte všetci dosť a bude to zaručene zábava pre celú rodinu.
  • A samozrejme nezabudnite sa svojim výtvorom pochváliť na sociálnych sieťach!

Tlačiareň Canon SELPHY CP1300, Zdroj: Canon

Tlačiareň Canon PIXMA TS6350 využijete aj s príchodom Veľkej noci, či počas Dňa matiek alebo otcov. Vďaka vysokej kvalite tlače a kompatibilite s rôznymi druhmi papierov, je táto tlačiareň vhodná na výrobu fotodarčekov ako sú magnetky, nažehľovacie potlače na tričká, samolepky alebo blahoželania.


Tlačiareň Canon PIXMA TS6350, Zdroj: Canon

Ak máte priestor na ešte kreatívnejšie a náročnejšie úlohy, tak v Canon Creative Park nájdete široký výber šablón, obrázkov a vystrihovačiek nielen pre deti, ale aj dospelých. Stačí si vytlačiť pripravenú šablónu a pri troche zručnosti sa dá pomerne ľahko vyrobiť všetko od roztomilej pandy, cez vlakové súpravy, až po londýnsky Tower Bridge, parížsku Eiffelovku alebo šikmú vežu v talianskej Pise. Nové vzory navyše neustále pribúdajú, tak neotáľajte a pretvorte svoju domácnosť na kreatívny park!

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia