Hore

Vaša domáca galéria

Za posledný rok sme doma strávili veľmi veľa času. Preto je dôležité, aby sme sa tu cítili príjemne. Či už prírodné scenérie alebo rodinné fotografie, fotoobrazy určite dodajú vášmu domovu príjemnú atmosféru a nový svieži vzhľad.

V CEWE máte na výber širokú škálu materiálov a tak si naozaj vyberie každý. Nechajte vyniknúť vaše zábery a vytvorte z nich pôsobivú nástennú dekoráciu.

Foto na plátno

Klasika, ktorá nikdy neomrzí. Vysokokvalitné plátno s hrúbkou 340g/m² napnuté na starostlivo vybranom drevenom ráme. Vďaka špeciálnej 12-farebnej tlači budú vaše fotografie žiariť ako nikdy predtým.

Foto na penovej platni

Vaše fotografie vytlačíme UV tlačou na bielu penovú platňu. Na tlač sa používa vysokokvalitná sedemfarebná tlač. Fotografie majú matný povrch

Gallery print

Vaša fotografia získa hĺbku a lesk vďaka spojeniu 3 mm hliníkovej platne (Alu-Dibond) s 4 mm hrubým akrylátovým sklom. Dostanete špičkový produkt, ktorý vám vydrží celý život.

Foto na hliníkovej platni

Zdôraznite dôležité. Vďaka matnému povrchu nemá fotografia odlesky z dopadajúceho svetla. Tento 3 mm hrubý materiál pozostáva z dvoch tenkých hliníkových plechov, ktoré su prilepené po oboch stranách plastového jadra. Vďaka tomu je tento materiál ľahký a stabilný.

Foto pod akrylátovým sklom

Jeden z najelegantnejších spôsobov, ako prezentovať vaše fotografie. Vaša fotka bude vytlačená priamo na akrylátové sklo. To jej dodá ten správny hĺbkový efekt a vysoký lesk. Ideálne pre fotografie, ktoré je možno podsvietiť.

Rámované obrazy

Vaše najkrajšie chvíle si zaslúžia naozaj veľký formát. Môžete si vybrať z 18 druhov rámov vášho favorita. Veľmi pekné a elegantné sú napríklad štrbinové rámy alebo kašírované foto-plagáty.Foto na dreve

Na prezentáciu vašich fotografií v rustikálnom štýle vytlačíme vašu fotografiu na borovicové drevo. Každý formát je zložený z 2-4 drevených latiek. Na výrobu používame výhradne drevo s certifikátom FSC.Moderné šesťuholníky

Naše hexxas predstavujú kreatívne skladanie vašich záberov. Fotoobraz na šesťhranných dlaždiciach dodá vašim motívom mimoriadne intenzívny vzhľad. Svoj obraz môžete na stenu poskladať z viacerých kusov alebo skombinujte rôzne hexxas do kreatívnych koláží.

Na záver ešte zopár tipov:

  • Ideálne, ak zladíte farebnosť a štýl vašich obrazov s farbami a štýlom nábytku, stien a doplnkami miestnosti
  • Obrazy nemusia byť len zavesené, môžete ich pokojne oprieť o komodu, či poličku, dať na stolík, menšie obrázky môžu byť na polici v detskej izbe či pracovni
  • Ak máte radi minimalizmus a symetriu, vyberte si obrazy v rovnakých veľkostiach a zaveste ich symetricky vedľa seba. Na tento štýl sa skvelo hodia fotografie architektúry alebo čierno-biele fotografie, ktoré sú v rovnakej v farebnosti alebo štýle.
  • Využite rohy – aj zabudnutý kút sa môže stať príjemným miestom na oddych, stačí využiť všetky zákutia vo vašom byte či dome. Funguje to však nie len pri vnútorných rohoch, aj keď rohy vyčnievajú do miestnosti, viete ich vtipne využiť. Umiestnite do rohu jeden väčší obraz a okolo neho môžete usporiadať menšie formáty. Viac informácií nájdete v našom ďalšom článku.


Želáme vám veľa radosti pri tvorení vašej domácej galérie.

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok

Ďalší článok z kategórie

Inzercia