Hore

Fujifilm predstavuje nový “instax mini 40” - predstavujeme nový fotoaparát instax v klasickom dizajne

Spoločnosť FUJIFILM Corporation (prezident: Kenji Sukeno) s potešením oznamuje uvedenie modelu „instax mini 40“ (mini 40). Doplní rad fotoaparátov „instax“, ktoré umožňujú používateľom vychutnať si okamžitú tlač fotografií.

Mini 40 prichádza v klasickom dizajne fotoaparátu, ktorý nie je ovplyvnený trendmi. Jedná sa o nový vstupný model série instax, ktorý môže ľahko splynúť s rôznymi módnymi štýlmi a fotografickými situáciami.Súčasne predstavujeme aj nový mini-formátový film instax „CONTACT SHEET“, ktorý má na rámčeku oranžový text. Dizajn simuluje kontaktnú fotografiu z analógového filmu.

Sériu fotoaparátov pre okamžitú fotografiu „instax“, ktorá bola uvedená na trh v roku 1998 a v Japonsku sa nazýva „Cheki“, teraz používajú najmä mladí ľudia vo viac ako 100 krajinách sveta, vrátane Európy, Spojených štátov, Číny a juhovýchodnej Ázie. Objavuje ju veľké množstvo ľudí nielen pre svoju schopnosť zachytiť vzácny okamih a vytlačiť si ho na mieste, ale aj ako nový nástroj komunikácie a sebavyjadrenia, ktorý vizuálne vyjadruje ich pocity.

Fotoaparát mini 40 je vybavený populárnou funkciou „Automatic Exposure“, ktorá bola pôvodne predstavená pri modeli instax mini 11 (máj 2020). Fotoaparát automaticky optimalizuje rýchlosť závierky, výkon blesku a ďalšie nastavenia podľa aktuálnych podmienok, čo uľahčuje expozíciu. Používatelia môžu tiež aktivovať „režim selfie“, určený na jednoduché snímanie selfie záberov a snímanie makrosnímok, vytiahnutím predného okraja objektívu fotoaparátu po zapnutí. Mini 40 je fotoaparát s jednoduchým a klasickým dizajnom, ktorý zaujme. Povrch má prémiovú textúru, ktorá sa pohodlne drží v ruke.

Súčasne predstavujeme čierne puzdro na fotoaparát s prešívaným detailom a remienkom na rameno. Bol navrhnutý tak, aby dizajnovo dopĺňal vzhľadfotoaparátu mini 40.

 

Spoločnosť Fujifilm bude aj naďalej rozširovať svet systému okamžitých fotografií „instax“, ktorý umožňuje ľuďom na celom svete vychutnať si tlač fotografií hneď, ako ich urobia.

(1) Fotoaparát “instax mini 40”

(2) Nový film vo formáte „mini“ - “CONTACT SHEET”

Dátum uvedenia do predaja

(1) Fotoaparát “instax mini 40”                                21. Apríl 2021

(2) Mini-format film     “CONTACT SHEET”  21. Apríl 2021

Odporúčané ceny pre koncových spotrebiteľov

(1) Fotoaparát  „instax mini 40“ - cena 99,99 EUR

(2) Film vo formáte mini “CONTACT SHEET” – cena 9,99 EUR

Hlavné črty

(1) “instax mini 40”

Prémiový dizajn s dôrazom na detaily

Mini 40 je dodávaný v jednoduchom a klasickom dizajne, ktorý zaujme. Povrch má prémiovú textúru, ktorá sa pohodlne drží v ruke, zatiaľ čo čierne telo kombinuje strieborné rámy ako dizajnový prvok, aby dosiahol sofistikovaný vzhľad.

Funkcia „Automatic Exposure“ na dosiahnutie optimálneho nastavenia expozície pre akékoľvek scény

Mini 40 vytvára nádherné fotografie, správne exponované aj pri slabom osvetlení, a poskytuje vysoko kvalitné výtlačky instax.

    

Vľavo fotografia nasnímaná fotoaparátom bez funkcie Auto Exposure, vpravo s prístrojom instax mini 40.


„Režim selfie“ na ľahké snímanie selfie a snímanie zblízka

Používatelia môžu ľahko aktivovať režim selfie na snímanie selfie a snímok zblízka po vytiahnutí predného okraja objektívu fotoaparátu po zapnutí.

   
Vytiahnite predný okraj objektívu, kým sa nezobrazí značka „SELFIE ON“


(2) Mini-format film “CONTACT SHEET”

  • Dizajn pripomínajúci vzhľad kontaktnej fotografie z analógového filmu s nádychom nostalgie a minulosti, v ktorej ešte neexistovali digitálne fotoaparáty a mobily
  • Tento film je možné použiť na všetkých typoch fotoaparátov a tlačiarní instax, ktoré majú v názve slovíčko “mini“ a podporujú preto formát filmu „mini“
  • Každé balenie obsahuje 10 filmov

Odkazy pre informácie o službe instax - https://instax.com/

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
bobo222
2021-04-13 08:31:01
Osobne tento koncept ide mimo mňa, ale zjavne nie som cieľovka, celosvetovo je instax dosť úspešný.
 

Ďalší článok z kategórie

Inzercia