Hore

Peak Design - Travel Line

Peak Design má pre vás ďalšiu várku noviniek - informácie o rade Travel Line a nové /aktualizované produkty v ponuke. 

Travel Line / Travel Backpack 45L

Nový rad Travel Line má za sebou úžasný štart. Kampaň na Kickstarter je pre Peak Design jedna z najúspešnejších (každým okamihom prekoná 4M $) a ešte pred začiatkom predaja začala zbierať ocenenia a pochvalné recenzie od tých, ktorí mali možnosť vyskúšať predpredajnej vzorky.
Ak by ste si vzorky radi prezreli naživo, kontaktujte nás prosím

Nový rad Travel Line má za sebou úžasný štart. Kampaň na Kickstarteri je pre Peak Design jedna z najúspešnejších a ešte pred začiatkom predaja začala zbierať ocenenia a pochvalné recenzie od tých, ktorí mali možnosť vyskúšať predpredajné vzorky.

Pretože sú Travel Backpack 45L a Packing Tools nabité funkciami, ktoré môžu uniknúť pozornosti, sú pripravené pre zákazníkov inštruktážne videá.

Prvé je o batohu samotnom, druhé je o Packing Tools. V ňom sa okrem iného dozviete, prečo je Wash Pouch najlepšia kozmetická taštička na svete, či má Adam z Peak Design rád žiletky, koľko topánok si zabalí do Shoe Pouch hráč NBA a koľko batoľa a veľa ďalších nevyhnutností :)

Travel Backpack 45L - nastavenie, používanie a tipy


Travel Packing Tools - nastavenie, používanie a tipy


Camera Cube
- nastavenie, používanie a tipy

Travel Backpack 45L

Cestovný batoh s bezkonkurenčnou všestrannosťou, prístupom, usporiadaním a estetikou. 

Žiadne dva výlety nie sú rovnaké, takže najlepšia batožina by sa mala prispôsobiť všetkým. Cestujeme, aby sme objavovali, za prácou, za rodinou a priateľmi, fotografovať a filmovať, odpočívať a niekedy, ak máme to šťastie, treba všetky tieto veci naraz. Čokoľvek so sebou veziete, kamkoľvek idete a na akokoľvek dlho - vďaka Travel Backpack budete mať všetky veci perfektne usporiadané, úžasne prístupné a 100% chránené. Travel Backpack a ďalšie produkty radu Travel Line nie sú len precízne premysleným systémom, ale aj skvele fungujú so všetkými existujúcimi produktami Peak Design.

Travel Backpack 45L je batoh veľkosti príručnej batožiny nabitý tými najlepšími funkciami (tak ako ste u Peak Design zvyknutí) pre cestovanie. Z východiskovej veľkosti 35l možno rozšíriť na 45l alebo pomocou inovatívneho kompresného systému zmenšiť na veľkosť batohu na každý deň - 30l. Okrem plného zadného prístupu pre ľahké balenie je batoh vybavený dvojitým bočným prístupom, horným prístupom k notebooku/tabletu a tiež vyhradeným predným prístupom. Mnoho vonkajších i vnútorných vreciek a prepážok s organizérmi, ktorými možno rozdeliť hlavný priestor batohu. Pohodlné polstrované ramenné popruhy a bedrový pás možno rýchlo skryť za magnetmi zaistenú chrbtovú časť. Rukoväte na všetkých stranách, zipsy s ochranou proti odcudzeniu, skryté vrecká na pas/dokumenty polstrované vrecko na slnečné okuliare, prievlak pre pripevnenie na batožinu na kolieskach a skryté popruhy pre pripevnenie vecí mimo batohu. Travel Backpack má plášť z poveternostným vplyvom odolného nylonu 400D vyrobeného 100% z recyklovaných plastov a je k dispozícii v čiernej a šalviovej zelenej (black & šalvia) farbe.


Batoh sprevádza funkciami nabité baliace prvky Packing Tools, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti prispôsobenia, usporiadania a ochranu oblečenia, obuvi, toaletných potrieb, drobnej techniky a foto/video výbavy. Sú navrhnuté tak, aby perfektne sedeli v cestovných batožinách Peak Design a každej z puzdier ponúka jednoduchý prístup, premyslené usporiadanie, odolné materiály a jednotnú estetickú čistotu.

Bližšie informácie

Príslušenstvo - Packing Cubes

(V predaji samostatne)

PACKING CUBES

Kompaktné, ľahko prístupné Peak Design Packing Cubes s vnútorným delením sú k dispozícii v 2 veľkostiach. Odtrhávací hlavný zips umožňuje okamžitý prístup k obsahu a vnútorná prepážka umožňuje oddelenie čistého a špinavého oblečenia / bielizne. Rozširujúci / kompresný zips zdvojnásobuje dostupný priestor alebo oblečenie stlačí, takže sa ho do batohu vojde viac.

    

Packing Cube Small

Packing Cube Medium

WASH POUCH

Wash Pouch je najdokonalejšia hygienická taštička. Vyhradené umývateľné vrecká pre zubné kefky a holiace strojčeky pre jednoduché čistenie. Možno ho zavesiť alebo stojí vo zvislej polohe na umývadle pre ľahký prístup v tesných priestoroch. Jedinečné usporiadanie taštičky pomáha udržať toaletné potreby úhľadne usporiadané a vždy po ruke.Wash Pouch Black

Wash Pouch Sage

TECH POUCH

Skonštruované pre drobnosti ako sú káble, pamäťové karty, batérie a ďalšie maličkosti. Unikátna konštrukcia Tech Pouch inšpirovaná origami vytvára úžasnú priestorovú efektivitu - zabaľte viac do menšieho priestoru, ale majte všetko usporiadané a rýchlo po ruke.

     

Tech Pouch Black

Tech Pouch Sage

CAMERA CUBES

Puzdrá Camera Cubes poskytujú ochranu, usporiadanie a okamžitý prístup k foto a video výbave a dronom. Puzdrá možno vo vnútri batohu bezpečne pripevniť a k výbave pristupovať prostredníctvom zadného alebo bočných zipsov. Puzdrá disponujú systémom inteligentne navrhnutých prepážok, ktoré ponúkajú nekonečné možnosti konfigurácie a prispôsobenia. Puzdrá možno vďaka pútkam a držadlám pohodlne prenášať mimo batožinu / batoh.

Camera Cube Small   

Camera Cube Medium   

Camera Cube Large

SHOE POUCH

Ultraľahké puzdro Shoe Pouch odolné proti poveternostným vplyvom je vhod na topánky, mokré a špinavé oblečenie, plavky a pod.

     

Shoe Pouch

RAIN FLY

Pláštenka Rain Fly poskytuje úplnú ochranu ruksaku (ktorý je sám o sebe odolný vplyvom počasia) proti dažďu. Rain Fly je vyrobená z odolného, ​​ultraľahkého rip-stop nylonu 200D, možno ju rýchlo pripevniť stiahnutím okrajov a tiež uložiť do odkladaciehp vrecka batohu.

Rain Fly

Komentáre

Pridaj komentár Pridaj komentár Zobraziť posledný príspevok
landov
2018-10-13 14:41:08
Ten batoh mi pride z obrazkov ako ergonomicka katastrofa (myslim nosenie na chrbte).
 

Inzercia

Newsletter

Chcete byť informovaný o novinkách portálu ePhoto.sk? Prihláste sa k odberu newslettera.