Hore
Fórum » Pokec
 

bazar - predražene veci

bonifacko
bonifacko 2015-02-20 20:22:53+01
Niektorí ma poznate, robím IR konverzie a mam slušny prehlad o použitych telach. Akurat si píšem tu s jednym inzerentom.
Tak vraj cena v shope 499,-€ ( http://www.shoppie.sk/panasonic-dmc-gf2keg-w/d-117150/ )
Nie je to ani prvy, ani posledny chytrak, čo niečo predava za vyššiu cenu, než to kupil. 12 mpx snimač, 4 roky stary model. Je to ho plno, na bazoši, proste všade. Vážení, preberte sa, tie ceny stareho železa padaju. Viete čo je moralne zastaravanie?
Prva foto - jeho inzerat, druha foto - vraj takto sa to predava, len zabudol na info, že predaj skončil.
 
Paladin25
2026-06-23 18:14:39+02
A v CZ robí výkup napríklad Megapixel.
 
Strana 6 z 6
 





Inzercia
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()
     
  • ()