čo tam bude? vzdialený.. misa pri odpočinku kam kráčaš.. lúče III viacručná žena... cez hory... z Klinu zimná náladovka II
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
z Chmelovej adamac 2015-02-12 10:30:52
veľmi pekné..
 
adamac
indický jára cimrman adamac 2015-02-12 10:28:21
páči sa mi ten uhol pohľadu a dramatickosť oblohy..
 
adamac
Tváre Istanbulu II. adamac 2015-02-12 10:20:33
jemné a pekné..
 
adamac
vrcholovka.. adamac 2015-02-12 10:15:09
Ďakujem Vlado...Chcel som zobraziť trocha iný uhol pohľadu na vrcholový kríž,ktorý väčšina krajinkárov tu asi pozná..Možno to, ale niekoho neosloví...
 
adamac
vrcholovka.. adamac 2015-02-12 10:13:07
ďakujem...
 
adamac
viacručná žena... adamac 2015-02-12 07:22:19
srdečná vďaka Majo...
 
adamac
vrcholovka.. adamac 2015-02-12 07:21:23
ešte formát 4.3,nevedel som sa rozhodnúť...
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-02-11 20:27:24
ďakujem Majo...
 
adamac
viacručná žena... adamac 2015-02-11 20:15:08
ja a poet ,ďakujem Patrik..
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-02-11 19:01:41
včera ma to už nepustilo odpovedať...Myslíš viac vľavo od Tatier?
 
adamac
kostolik v Ludrovej adamac 2015-02-11 18:52:51
už sa tam chystám roky,že sa po ceste zo Salatína tam zastavím,ale stále mi to nejak nevyšlo..Príjemné foto s dobrým svetlom ,ako aj kompozične...
 
adamac
Tváre Istanbulu adamac 2015-02-11 18:43:39
pekná postupka
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-02-10 16:30:02
ďakujem..
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-02-10 16:29:26
ďakujem...
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-02-10 16:29:01
až do Tater..
 
adamac
Alejová 2 adamac 2015-02-10 16:18:20
veľmi pekná aleja i foto je pekné...
 
adamac
Vrsatecka adamac 2015-02-10 15:11:50
pekné U-čko,foto jemné...
 
adamac
Silueta Istanbulu adamac 2015-02-10 15:08:34
pekný odraz na hladine...
 
adamac
Posledná cesta adamac 2015-02-10 15:06:29
mne sa páči,ako ten pajko pochoduje v čižmách + tie vtáky,takže to vytvára pekné foto ...
 
adamac
mágia adamac 2015-02-10 14:24:09
ja vidím taký náznak lúčov na tej vrchnej malej polobublinke...Alebo,že by mal vidiny?
 
Stránok 112 z 229