viacručná žena... zimná náladovka II čo tam bude? lúče III pri odpočinku ostrovček kam kráčaš.. cez hory... ženy a kríž misa
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
štruktúra... adamac 2015-02-17 21:36:14
skúsiť môžem,ale obávam sa,že tam to málo bielej zanikne,ďakujem..
 
adamac
Hrad v zime adamac 2015-02-17 15:33:44
nehľadám v minulosti...Ale dosť sa podobá na Kuneradský zámok..Lenže tomu vyhorela vrchná časť,tak som nevedel,či ho takejto podoby neopravili..
 
adamac
Žiť pre vášeň adamac 2015-02-17 15:11:12
super atmosféra a pajko vytvárajú veľmi pekne foto..
 
adamac
Rybár z Galatského mosta adamac 2015-02-17 10:00:43
pekný výraz rybára ,ako aj prevod na čb..
 
adamac
Večer pod Stohom adamac 2015-02-17 08:07:48
žeby to bola streda večer? Foto pekné..
 
adamac
Prozaické momenty adamac 2015-02-17 08:03:29
pekné kontrasty Mat..
 
adamac
Haarlem a teta s kočiarom adamac 2015-02-17 08:01:33
Majo,tento čb sa mi tiež páči..
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 21:51:25
ďakujem Majo..
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 21:50:46
ďakujem
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 21:50:13
bingo
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 18:46:48
veľký Viking už stratil svoje vojsko a aj on sa stratil ,ďakujem Mat..
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 18:45:05
mám pocit,že je ľavák,keď drží štít na pravej strane ,ďakujem...
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 18:43:54
už odplával do večných lovíšť a ani more nepotreboval.. Slnko to vyriešilo
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 18:42:31
to je jeho vojsko ,ďakujem..
 
adamac
Viking.. adamac 2015-02-16 18:41:52
ďakujem
 
adamac
Vodný svet adamac 2015-02-16 16:15:37
riadny abstrakt alebo absťák ?
 
adamac
Hrad v zime adamac 2015-02-16 16:13:46
to je Kuneradský zámok alebo niečo iné?
 
adamac
Pohľady.. adamac 2015-02-16 13:04:54
toto miesto pri Novobystrickej nádrži budem ešte musieť niekedy objaviť ...
 
adamac
další deň bez cunámi... adamac 2015-02-16 10:12:48
pekná obloha + vták je bonus
 
adamac
Len  Haarlem adamac 2015-02-16 06:54:40
pekná tonalita...
 
Stránok 110 z 229