lúče III vzdialený.. zimná náladovka II viacručná žena... ostrovček z Klinu cez hory... kam kráčaš.. pri odpočinku čo tam bude?
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
nad a pod.. adamac 2015-02-20 07:22:31
tá včerajšia by konvertovaní na čb,takto vyzerala..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 21:00:25
presne tak..počasie ..
 
adamac
Maják Spiša adamac 2015-02-19 20:47:58
hrad je pekne zachytený ..Asi tými zábermi zvýšiš čitateľnosť toho denníka..
 
adamac
Brieždenie na Liptove. adamac 2015-02-19 17:31:53
tajomná atmosféra+čln s rybárom vytvára pekný záber..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 17:23:16
vďaka Vlado..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 17:22:48
Mat,hodinky v nebi ..Skúsim niekedy aj v čb ...Ďakujem..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 17:20:06
Kolegynka to niekto vyšší šponoval ..,ďakujem..
 
adamac
V doline hmiel adamac 2015-02-19 15:20:07
tajomná atmosféra..pekné..
 
adamac
Raja Ampat adamac 2015-02-19 14:43:37
loďka pekné dopĺňa foto pod hladinou..
 
adamac
disagreement adamac 2015-02-19 13:22:27
včera ,keď sme išli za inverzoiu na Lysú horu,tak sme nevedeli,že počasie to zariadi inak..Na Slovensku bola a my na Morave sme boli v oblakoch,takže nálada bola pod psa..Keď som videl včera foto Tvojej netere,tak som si pomyslel,že tá by nám svojou veselosťou a úškrnkami asi pozdvihla náladu o veľa stupňov..Neriešim kvalitu portrétu,lebo sa v tom nevyznám,ale ide z toho dobrá nálada..
 
adamac
Na samote chalúpka IV. adamac 2015-02-19 13:13:24
nehovorím,že je to správna kompozícia..Lenže ,ak chcel fotograf zanechať stromy vpravo celé,ako aj to pekné svetlo na stromoch vľavo,tak neviem,či mal veľa možnosti umiestniť chalúpku inak..Nebol som na mieste a od PC je niekedy ťažko polemizovať o správnej kompozícii..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 10:07:51
snažím sa,ale niekedy není ani na výber Na pravo bola iná scéna,ale tá by asi nezaujala..Viď foto..
Ďakujem..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 10:05:40
však on bol najvyšší,ale nie výškou Len vrchol stromu mi pripomína jeho hlavu s klobúkom
Tiež som uvažoval : nad a pod hladinou..
Ďakujem..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 09:40:26
neviem,či sa stihli Vikingovia presťahovať z Veľkej Rače pod Malú Fatru.. ,ale ten druhý z dola mi skôr pripomína Napoleona
Vidím,že ťa geometria zaujala,ďakujem..
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 09:36:18
ďakujem
 
adamac
poschodia... adamac 2015-02-19 09:35:05
rámik ju ešte viac presvetľoval
 
adamac
u susedov II. adamac 2015-02-19 07:35:10
páči sa mi to svetlo na konci vrcholov,ako aj ostrvách..
 
adamac
štruktúra... adamac 2015-02-18 17:58:29
Majo vďaka,možno to skúsim na inej štruktúre ...
 
adamac
štruktúra... adamac 2015-02-18 17:57:33
dobre si to upravil,dík..
 
adamac
štruktúra... adamac 2015-02-17 21:37:29
keby bol vietor ešte dobrý maliar alebo fotograf,tak to by bolo ,ďakujem Mat..
 
Stránok 109 z 229