cez hory... misa ženy a kríž lúče III kam kráčaš.. z Klinu čo tam bude? pri odpočinku vzdialený.. viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 20:36:41
ďakujem...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 20:36:09
vďaka..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 20:35:47
ďakujem Vlado..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 20:33:54
trčí ,ďakujem..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:18:11
ďakujem...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:17:35
máš pravdu,že tie stromčeky mohli mať viac miesta..Už mi do záberu vošiel ďalší ker,tak som mal na výber..Buď klonovať alebo orezať na tesnejšie,tak ja radšej orezávam..Vďaka za pripomienky..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:14:11
veru bola,ďakujem..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:13:31
to máš pravdu..Len škoda,že občas nevychádzajú predpovede.. ,dík..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:12:27
vďaka Ivan..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:12:07
srdečná vďaka..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:10:26
srdečná vďaka...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:09:56
ďakujem,potešilo..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:09:27
ďakujem..
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-23 17:09:02
Jakub,máš pravdu,že sa stráca originalita.A nejak nechcem obhajovať, prečo sú najviac fotky z Osnice,Rozsutca,Stohu a ďalších časti MF alebo z Choča a iných.Ako spomínaš,že tiež často fotíš z Vršatca,ale zdôvodňuješ to z profesionálneho vzťahu ..Možno aj my máme dôvody,prečo najradšej fotíme v MF,alebo iných a nemusia byť pracovne..Môže to byť blízkosť pohoria,dostupnosť vrcholov a rôzne veci..Vieš,že počasie je nevyspytateľné a nevychádzajú ich predpovede..Takže veľakrát nafotíš len dokumentárne zábery..A je prirodzené,že keď Ti vyjdú podmienky,tak si rád a možno ich dáš na nejaký portál,ako ja..Aj pre mňa MF blízka a aj niekedy spojovo dostupná,keďže nevlastním autom a na priateľoch sa nemôžeš stále obracať.Len toľko k tomu..Ďakujem za vyjadrenie Tvojho názoru..
 
adamac
staré /kamenné/ štruktúry adamac 2015-02-23 13:36:54
veľmi pekný pohľad..
 
adamac
Súhvezdie Čajok adamac 2015-02-23 13:36:04
netradičné ale veľmi pekné..
 
adamac
lost adamac 2015-02-23 13:18:52
foto má myšlienku..
 
adamac
sojka adamac 2015-02-23 13:16:30
super moment i foto..
 
adamac
paula adamac 2015-02-23 13:14:29
jemné a pekné..
 
adamac
Medzi horami adamac 2015-02-23 13:12:42
mne sa páči táto na kritike..Veľmi dobrý prevod do čb..
 
Stránok 107 z 229