čo tam bude? zimná náladovka II kam kráčaš.. ženy a kríž lúče III vzdialený.. z Klinu pri odpočinku cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Pod Ploskou... adamac 2015-02-25 17:01:59
kedy si to fotil? Žeby tam teraz už bolo tak málo snehu?
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 16:45:20
ja viem,že to myslíš dobré...Vďaka...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 16:21:43
asi musím zobrať batérku ,aby svietil...Čakal som,že to napíšeš...Ďakujem..
 
adamac
Opustený adamac 2015-02-25 15:40:05
pekné línie i foto...
 
adamac
Modrá, oranžová a mliečna adamac 2015-02-25 15:36:19
super podmienky,ale aj foto...Z koľkých záberov si zložil foto?
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 15:06:34
Vďaka Patrik...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 15:06:08
môžem niekedy vyskúšať ..ďakujem ...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 15:04:19
som rád,že sa vyjadruješ k môjmu fotu...A je dobré,že sa názory občas rozlišujú.Vpravo ju už veľa nemôžem rozšíriť,lebo som tým smerom ju málo nafotil..Ten spodok a farbu tu môžem niekedy prezentovať...ďakujem..
 
adamac
Hriňovská jeseň adamac 2015-02-25 14:50:32
jeseň býva pekná ,ako aj na Tvojom fote...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 09:29:38
len ten spodok je už mimo roviny ostrosti,tak neviem či sa to bude niektorým pozdávať..Už aj pri tejto mi ho niektorí vyčítali : www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/491514/viacrucna-zena/?s=photos
Vďaka za názor...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 09:24:39
dík za názor..
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 09:24:13
máš pravdu v tom štvorci je dominantnejší...Len s tou farebnou úpravou by ma tu niektorí ephoťáci asi ukrižovali
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-25 09:05:33
Majo to som ani netušil,že máme taký známy brusný kameň a ešte pod takým menom...Tak to sa niekedy pochválim na vrchole s toutou informáciou... Vďaka za info..
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 09:02:06
však môžeš pridať...
 
adamac
Pohľady z kysuckých vrchov II adamac 2015-02-25 08:57:31
pekný pohľad z Vadičovských lúk na MF..Pekné svetlo i foto...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 08:51:51
ešte vo farbe bez orezu,ako aj v trocha inom kontraste...
 
adamac
štruktúra...II adamac 2015-02-24 22:01:07
vďaka za názor...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-24 21:52:30
Majo,a ktorý Rozsutec?Veď ja ani taký nepoznám... Len Malý Rozsutec alebo Veľký Rozsutec ? ..Srdečná vďaka...
 
adamac
štruktúra...II adamac 2015-02-24 18:53:43
rozumiem,dík za názor..
 
adamac
štruktúra...II adamac 2015-02-24 18:53:10
nevadí,aj tak dík Walde..
 
Stránok 105 z 229