viacručná žena... zimná náladovka II pri odpočinku kam kráčaš.. ostrovček vzdialený.. lúče III z Klinu ženy a kríž misa
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Medzi nebom a zemou adamac 2015-02-26 16:30:25
ja ešte nemám krídla ,aby som lietal na Rozsutcom a robil takéto pekné fotky.. Ja som rád,keď sa mi podarí naň vyliezť ..Veľmi pekný prevod...
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-02-26 16:20:06
ďakujem...
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-02-26 16:19:44
ďakujem...
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-02-26 16:19:22
Walde môžeš dať aj botanický názov,hádam to web znesie...Ďakujem za prirovnanie..
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-02-26 16:18:05
ďakujem Alex za vyjadrenie k farbám, ako aj k fotkám..Majitelia Fujin isto majú radosť z Tvojich slov ...
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-02-26 16:16:08
máš pravdu Ivan je to pekný kopec ..A od Žobráka dá riadne zabrať..Je tam stopa po skialpinistoch..Čo už..Nemám zo sebou rolbu,aby to upravoval..
 
adamac
Land of Edgar Allan Poe adamac 2015-02-26 16:13:12
z náhľadu som vedel,že je to Tvoja fotka...Jasný Tvoj rukopis...Veľmi pekné...
 
adamac
affection adamac 2015-02-26 16:11:52
v záberoch si chcel vyjadriť rôzne emócie netere..Tiež mám pocit,že táto je asi najlepšia..
 
adamac
Dušana adamac 2015-02-26 11:29:16
tie oči a pohľad sú dominujúce na zábere-pekné..
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-02-26 08:52:49
a ešte odlišné prevedenia...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-26 07:48:45
Tieto zábery boli urobené v stredu,tak neviem,či ste šliapali na Rozsutec,ale hlučne tam bolo..
Ešte mám veľké rezervy v úprave fotografii,ale horšie je,že oči už dobre nevidia a potom prehliadam určité nedostatky..Ďakujem za zastavenie..
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 21:52:33
ďakujem Ivan...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 21:51:48
ďakujem..
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 21:50:56
ďakujem..
 
adamac
* Slovenské chalúpkovo * adamac 2015-02-25 21:42:25
pekné ...
 
adamac
vzdialený.. adamac 2015-02-25 20:43:04
Majo,ale ja som Ti veril,že taký brusný kameň existuje...Dík za odkaz
 
adamac
Kde bolo tam bolo ... adamac 2015-02-25 20:32:32
zaujímavé spracovanie-pekné..
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 18:22:33
dík..
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 18:21:27
ďakujem...
 
adamac
Rozsutcovka.. adamac 2015-02-25 18:20:53
dík za názor...Niekedy možno ju tu pridám...
 
Stránok 104 z 229