čo tam bude? zimná náladovka II kam kráčaš.. ženy a kríž lúče III vzdialený.. z Klinu pri odpočinku cez hory... viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
v akcii.. adamac 2015-03-04 11:09:57
to som išiel z inej strany a končil som na lanovke..
 
adamac
Na vrchole.. adamac 2015-03-04 11:08:28
taký pohľad by chcel zažiť..pekné..
 
adamac
zvedavé nosisko adamac 2015-03-04 11:06:22
riadny nos ..pekná tonalita..
 
adamac
v akcii.. adamac 2015-03-04 11:01:52
to verím..Ja som to nestihol kvôli veľkému snehu,lebo nebola prešľapaná žiadna stopa..Už som myslel,že aj vzdám ten výstup,lebo to bolo riadne trápenie..Potom sme prehodili pár viet,tak on išiel najprv na iné miesto a až potom zmenil miesto a tam sme sa stretli,ale už nebola zlatá hodinka..
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-04 08:07:57
ja som ich pre istotu cvakol viac ..Ďakujem Patrik
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 21:39:30
Vďaka za vyjadrenie svojho pocitu ...
 
adamac
radosť na priedomí adamac 2015-03-03 20:24:57
pekný moment si zachytil a aj prevod pekný..
 
adamac
Prvé ranné lúče adamac 2015-03-03 20:23:10
páči sa mi masív hôr a svetlo spoza oblakov..TK nejak neriešim..
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 17:30:29
máš pravdu s tými farbami...Zbytok Ti napíšem do správy...Ďakujem...
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 17:07:35
Vďaka za obidve..
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 17:06:53
bola to fakt pravá mrazivá atmosféra,dík...
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 17:06:00
ďakujem..
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 16:56:01
že by aj v nedeľu? Toto prebúdzanie bolo 1.februára a ani mne sa prepíliš nechcelo do toho mrazivého ránka..
 
adamac
na hrebeni adamac 2015-03-03 14:00:14
máš pekné svetlo-hlavne na Rozsutci..Škoda,že si neurobil troška širšiu panorámu,ak sa dalo..
 
adamac
Brušná tanečnica adamac 2015-03-03 13:55:58
ten kord-meč má nejaký ohnutý tvar..Alebo je to ilúzia? Na správne miesta si zaostril..
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 11:49:06
aj u mňa bol ten pocit...Dík za pristavenie..
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 11:47:12
mohol som ešte troška stiahnuť,ale nemal som pocit,že je tam nejaký prepal.Išlo mi hlavne o tú atmosféru...Dík za pristavenie
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 11:44:22
táto je troška sýtejšia,tak aj to môže vytvárať tú hĺbku...Na kritiku som dal troška jemnejšiu a kvôli umiestneniu slnka...
Vďaka za názor a pristavenie..
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-03 09:09:35
ešte z inej kompozície..Nevedel som sa rozhodnúť..
 
adamac
Stehlík obecný. adamac 2015-03-02 21:00:18
je to väčší výrez,lebo som chcel dodržať kompozíciu..
 
Stránok 102 z 229