z Klinu kam kráčaš.. pri odpočinku viacručná žena... misa čo tam bude? ženy a kríž vzdialený.. lúče III cez hory...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
Stohovka II adamac 2015-03-09 20:36:28
Vďaka..
 
adamac
*** adamac 2015-03-09 20:32:06
tá huba tam nejak neškodí,ale možno bude foto trocha čistejšie.. Ja som to skúsil bez retušovania-orezom,ale neviem,či sa Ti bude pozdávať..
 
adamac
Kráľovná adamac 2015-03-09 20:11:38
pekná dlhočasovka...To svetlo na prednom vrchole ju oživilo..
 
adamac
*** adamac 2015-03-09 20:06:12
veľmi pekný bokeh Ti dalo...Možno by skúsil dať preč tu spodnú hubu..Asi 1 cm z dola a troška z bokov,aby si udržal ten štvorec..Štvorec tomu pristane..
 
adamac
Soviarka adamac 2015-03-09 20:02:31
mne sa ten štvorec pozdáva..
 
adamac
V zajatí ľadu adamac 2015-03-09 09:57:32
pekne Majo,aj tonalita zaujímavá..
 
adamac
Čarovné ráno adamac 2015-03-08 21:35:30
aj ja som sa chvíľku pohral s Tvojou lavičkou a k takejto som došiel..
 
adamac
Pohľad v  čase adamac 2015-03-06 20:45:54
také vrtule už áno ..
 
adamac
Pohľad v  čase adamac 2015-03-06 20:11:06
dával som si často aj okuliare ,ale aj tak nebolo vidno mlyn .Asi som si vybral zlé hory...
 
adamac
pár krokov.. adamac 2015-03-06 20:00:44
dík Majo...
 
adamac
Pohľad v  čase adamac 2015-03-06 19:53:04
aj dnes na horách fúkalo,ale mlyn tam nebol Pekná tonalita i foto Majo..
 
adamac
pár krokov.. adamac 2015-03-05 21:42:03
Vďaka Mat...
 
adamac
pár krokov.. adamac 2015-03-05 21:41:39
Vďaka...
 
adamac
pár krokov.. adamac 2015-03-05 21:41:09
Vďaka..
 
adamac
Tak sám adamac 2015-03-05 12:02:31
pekné miesto i foto..
 
adamac
Dražovský západ adamac 2015-03-05 12:00:55
veľmi efektné a pekné..
 
adamac
Chrám Krista Spasiteľa adamac 2015-03-05 11:54:55
veľmi pekné a prevod super..
 
adamac
Investori adamac 2015-03-05 10:25:22
prevzal som z netu..Ja neviem vymýšľať ..Keby tento záber videli niektoré média - diskutéri pri článkoch,ako aj pomenovanie Kali z Burj Khalifa,tak by mu asi to prischlo a už by sa toho nezbavil
 
adamac
Investori adamac 2015-03-05 08:14:06
myslíš Kaliho? Alebo žeby to bol z pokrvnej rodiny-otec?
 
adamac
ranné prebúdzanie III adamac 2015-03-04 16:43:43
ďakujem Majo..
 
Stránok 101 z 229