ženy a kríž ostrovček viacručná žena... misa zimná náladovka II vzdialený.. lúče III cez hory... pri odpočinku kam kráčaš..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:11:19
Vďaka...
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:10:54
ešte ma ďaleko do vrcholu,neviem,či to nevzdal ,dík Mat..
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:09:39
uf,uf,dík Majo..
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:08:49
možno Ti Patrik chýba tréning,dík...
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:07:33
je to malý unavený viking ,dík..
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:06:30
pekne si ho pomenoval Už mu chýba len krstný list vybaviť..
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 19:04:50
no neviem,čo by Ti povedali ephoťáci,ktorí chodia vyššie 2000-4000m,tak tým je týchto mojich 1600 m nížina
Vďaka za pristavenia..
 
adamac
unavený ... adamac 2015-03-11 13:46:57
zaujímavé koľko ephoťákov sa zrazu vidí v morskej príšere ,ktorá ledva lezie z mora oblačnosti
 
adamac
Grand Mosque 2 adamac 2015-03-11 13:41:33
pekná línia vťahuje do záberu..
 
adamac
Len tak si letím adamac 2015-03-11 13:24:08
pekný minimal..
 
adamac
Marcová nálada adamac 2015-03-11 13:22:44
pekné svetlo..
 
adamac
.. keď to na Dunaji začína vrieť adamac 2015-03-11 13:19:48
pekné...
 
adamac
Hľadanie odpovedí adamac 2015-03-11 13:17:14
pekný prevod i foto..
 
adamac
Čierny kameň adamac 2015-03-10 21:43:20
ani by som nepovedal,že na hrebeni ČK sú až dve také veľké rázsochy..Jednú som videl ,keď som bol na začiatku ČK..A keď som išiel po starej značke.chodníku,tak tam nás už nepustila kosovka..
 
adamac
Na móle je predsa lepšie adamac 2015-03-10 21:26:05
Majo,tá tonalita jej pristane +kompo a zrkadlenie...
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-03-09 20:39:55
Vďaka..
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-03-09 20:39:35
Vďaka Majo..
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-03-09 20:39:12
Vďaka..
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-03-09 20:38:52
môžem skúsiť aj čb verziu..Keď dám foto v čb,tak mi píšu aby dal vo farbe,lebo fuji má svoje farby zaujímavé..Vďaka za pristavenie..
 
adamac
Stohovka II adamac 2015-03-09 20:36:56
Vďaka...
 
Stránok 100 z 229