čo tam bude? lúče III ženy a kríž z Klinu misa cez hory... kam kráčaš.. vzdialený.. ostrovček viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
pod perinou adamac 2015-03-19 18:40:23
super obloha i lúče svetla...
 
adamac
Dóm sv. Martina adamac 2015-03-19 10:08:19
tonalita super i svetlo,takže lajk..Ak by sa dalo,tak by uvítal viac miesta pre kríže..
 
adamac
Lomnický štít adamac 2015-03-18 19:03:05
Vďaka Majo..
 
adamac
Lomnický štít adamac 2015-03-18 19:02:22
ja som myslel to,že aj na tom istom displeji notebooka mám v Zoneri inú čb,ako potom v galérii ephota...Budem musieť tomu dať viac štavy v Zoneri ,aby to potom bolo prijateľné v galérii ephota..
Verím Ti,že na rozdielnych monitoroch môžu byť ešte väčšie rozdiely vo farbách..
 
adamac
Lomnický štít adamac 2015-03-18 11:04:12
pri čb fotkách je tu niekedy problém..V Zoneri ju mám tmavú,sýtu ..Keď ju tu vložím,tak už tak nevyzerá ..Je bledšia a menej výrazná..Aj dnes sa mi to stalo,tak som ju musel stiahnuť a znova upraviť..
Ďakujem Rasťo za zastavenie..
 
adamac
V uličkách adamac 2015-03-18 10:54:54
táto tonalita tejto uličke pristane...
 
adamac
Mostík adamac 2015-03-17 15:45:45
skúsil by to zakomponovať bez toho ľavého stromu a pred vložením zmenšiť na menšie rozmery..cca 1100px x ......
 
adamac
Jazerná klasika adamac 2015-03-17 14:02:25
ak sa dalo,tak by pridal trochu spodku na miesto oblohy..Prevod pekný..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-16 20:52:23
ďakujem..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-16 20:52:05
ďakujem..
 
adamac
Kadiaľ ísť 2 adamac 2015-03-16 20:49:27
musel to byť ťažký hlavolam,keď sa tá jedná pri tom usmievala..Aj farebná verzia páči..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-15 21:11:29
ďakujem..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-15 21:10:55
Niekedy sa zadarí ,ďakujem Majo...
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-15 21:09:49
akú tonalitu by si rád videl? Možno niekedy skúsim farebné prevedenie..
Ďakujem..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-15 21:07:54
ďakujem Slavo..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-15 21:07:26
ďakujem..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-15 21:07:01
ďakujem Vlado..
 
adamac
Rozsutcovka..II adamac 2015-03-15 21:06:02
ďakujem...
 
adamac
... PŘI ÚPLŇKU ... adamac 2015-03-15 19:30:35
pekná dlho-časovka..Len by mohla byť trocha väčších rozmerov,aby si to mohol človek viac vychutnať..
 
adamac
Chochlačka adamac 2015-03-15 19:27:40
pekný kvet i makro..
 
Stránok 98 z 229