čo tam bude? lúče III ženy a kríž z Klinu misa cez hory... kam kráčaš.. vzdialený.. ostrovček viacručná žena...
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
XIII adamac 2015-03-26 20:40:05
veľmi pekne ..
 
adamac
Buachaille Etive Mòr adamac 2015-03-26 19:10:25
veľmi sa mi páči spodok záberu..
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-03-26 17:41:54
Choč vzadu vykúka..To slamienkove popredie aj mňa oslovilo... Vďaka..
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-03-26 17:38:38
vďaka Mat..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-25 20:25:09
dík..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-25 20:17:40
aj tá môže byť.. .Dík..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-25 16:46:53
Pán mi zapasoval do kompozície,tak som ho zneužil na záber ..Nekontroloval som ho,či dbá o svoje zdravie.. Dík..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-25 16:44:48
ten pán si to užíval a tak by to malo byť..Dík..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-25 16:44:01
tak to som rád,že chutí..Dík..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-25 16:43:25
Rasťo,presne tak..Mne stačí aj bez toho pofajčovania.. ..Dík..
 
adamac
... vo svetle slnka II. ... adamac 2015-03-24 17:21:53
i keď si pomohla svojou prácou ku kompozícii,aj tak sa mi to veľmi páči..Tá atmosféra a nasvietenie je veľmi pekné..
 
adamac
Zo Svinice.. adamac 2015-03-24 17:13:05
po rozkliku to má inú dimenziu..Všetko už bolo povedané,takže super..
 
adamac
Kvety slnka adamac 2015-03-23 21:45:50
má to myšlienku a aj spracovanie veľmi pekné..
 
adamac
Immortelle adamac 2015-03-23 19:49:41
len málinko...
 
adamac
Immortelle adamac 2015-03-23 18:37:29
príjemná tonalita..Neskúšal si formát 4:3?
 
adamac
... adamac 2015-03-23 13:29:53
táto póza bola asi pre modelku obtiažna? Dobrá tonalita zvolená..
 
adamac
vyhliadková veža adamac 2015-03-23 13:17:44
pekná náladovka ,tonalita i zrkadlenie..
 
adamac
Fishing adamac 2015-03-23 08:56:26
dobrý minimalizmus..
 
adamac
Macher Spiderman adamac 2015-03-23 08:55:02
dobrý moment si zachytil.A pekný rozdiel medzi akčnosťou a meditáciou
 
adamac
Bicyklová  2 adamac 2015-03-23 08:49:31
opäť dobrá tonalita s miernou vinetaciou..
 
Stránok 97 z 229
1 2 ... 95 96 97 98 99 ... 228 229