lúče III cez hory... ostrovček viacručná žena... čo tam bude? z Klinu kam kráčaš.. zimná náladovka II misa vzdialený..
adamac

môjweb: vytvorte si web
web: Stránku ešte nemám

O mne

Niečo o mne:
Motto:
Ponúkam služby:
Zameriavam sa na:

Osobné údaje

Meno: Aďo
Priezvisko: T.
Mesto:
Domovská krajina: Slovenská republika


Fotografická odbornosť:
Členom ePhota od: 27. 03. 2013
Posledná aktivita: 2026-05-19 16:21:58
Status: offline

Kontakt

Kontaktné údaje nie sú dostupné alebo sú viditeľné iba pre priateľov

Fototechnika

Moje fotoaparáty: Sony Cyber-shot DSC-RX100
Fujifilm X-M1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Moje objektívy: žiadne objektívy
Príslušenstvo:
adamac
stromčekovo.. adamac 2015-03-30 19:02:55
a že straším..Podľa tohto opisu pri fotke dnes hore napadlo najmenej 10-30 cm snehu..
www.ephoto.sk/fotogaleria/fotografie/499282/chopok/?s=top_24
Predpovede na následujúce 3 dni hlásia ešte väčšie zrážky..Takže vo vyšších polohách bude ešte pekne bielo..
 
adamac
18 adamac 2015-03-30 18:45:14
pekné miesto na fotenie pri dobrých podmienkach a teraz Ti prialo,takže je to super náladovka..Obláčiky možno budú nabudúce..
 
adamac
Chopok adamac 2015-03-30 18:35:00
to už je trošku drsné pri takom vetre ísť hore? Ale muselo to byť zaujímavé,keď sa tak často menili podmienky..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-30 17:10:23
ďakujem..
 
adamac
turista... adamac 2015-03-30 17:09:21
vďaka..
 
adamac
stromčekovo.. adamac 2015-03-30 16:10:49
SHMU straší...
 
adamac
stromčekovo.. adamac 2015-03-30 13:10:55
Rasťo,máš pravdu,že minuloročná zima bola aj u nás najhoršia,čo sa týka dni kedy bolo pekne bielo..Tento rok patrí k minuloročným priemerom snehovým priemerom..lenže bolo málo slnečných dni..
Lenže,čo sa týka vegetácie,tak sme dosť v omeškaní proti minulým rokom..
 
adamac
mesiac bez domova .... adamac 2015-03-30 08:05:58
veľmi aktuálne foto,hoci smutné..Ten plagát dotvára príbeh..
 
adamac
The Flying U adamac 2015-03-30 08:00:45
zaujímavé foto..
 
adamac
Ferdo pózuje adamac 2015-03-29 10:29:18
pekne pózuje..
 
adamac
Pod Žltou stenou adamac 2015-03-27 18:35:39
prvý raz som videl horolezcov na vrchole Žltej steny..Tie dve bodky sú oni..
 
adamac
turista... adamac 2015-03-27 18:22:01
Vďaka..
 
adamac
turista... adamac 2015-03-27 18:21:25
Vďaka Alex..
 
adamac
turista... adamac 2015-03-27 18:21:00
Vďaka Rasťo..
 
adamac
turista... adamac 2015-03-27 18:20:29
viď odpoveď Matúšovi..Vďaka..
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-03-27 14:17:42
dík...
 
adamac
turista... adamac 2015-03-27 13:30:17
máš pravdu,že tam postavička trochu zaniká..Bola dosť ďaleko..Pri tejto kompozícii som dal väčšiu prednosť tomu náveju,ktorý prechádzal z jednej strany na druhú..Mohol som ju orezať a postavičku viac priblížiť,ale tým by utrpel ten návej..Vďaka..
 
adamac
Stoh.. adamac 2015-03-26 21:44:12
Majo,aj mňa ten spodok oslovil,tak som ho využil do kompozície..Srdečná vďaka..
 
adamac
čo chutí viac? adamac 2015-03-26 21:42:13
Majo,takéto pohľady potešia asi všetkých,čo vyjdu na hrebeň..Vďaka..
 
adamac
Bicyklová 3 adamac 2015-03-26 21:39:46
Majo,mali by tam dať značku na zníženie rýchlosti pre cyklistov.. Táto Tvoja séria ma peknú tonalitu..
 
Stránok 96 z 229
1 2 ... 94 95 96 97 98 ... 228 229